Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
«Шампанські очі». Голосами інструментів оркестру виконували хіти Скрябіна у Полтаві
1534

«Шампанські очі». Голосами інструментів оркестру виконували хіти Скрябіна у Полтаві

Здається, що то було так давно, коли в руках тримаю цей альбом… За гроші не купити тільки час.

Тепер на згадку про нього лише вони - старі фотографії та пісні. Цьогоріч йому б мало виповнитися п’ятдесят років. З нагоди ювілею співака Андрія Скрябіна у Полтаві з концертною програмою «Шампанські очі» виступив естрадно-симфонічний оркестр, який виконав хіти всім відомого «чувака» Кузьми.


Вже втринадцяте естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Миколи
Лисенка віртуозно виконує добре знайомі всім хіти Кузьми Скрябіна .Їх тепер чуємо в ефірі фм-станцій у власних плей-листах. Цього разу вони звучли голосами інструментів оркестру, бо справжні почуття, іноді, важко передати словами,- говорить диригент -постановник програми «Шампанські очі» Микола Лисенко.

Микола Лисенко, диригент-постановник програми «Шампанські очі» Ми мріяли з Андрієм про спільний симфонічний концерт давно. Родина наполягала на тому, щоб музика Андрія продовжувалася своє існування і оскільки у нього була своя мрія зіграти з оркестром.

У залі тиша, на сцені портрет легендарного співака:наче як тоді, зі справжнім поглядом, кучерями та легкою посмішкою.

"Сьогодні ми спілкуватимемося з людиною, чиї очі дивляться вам прямо в душу. Хтось звав його Кузьма, хтось Скрябін ."

Почали концерт з поєднання двох пісень «Герой» та «Годинник», ніби для кожного час колись все одно сплине. Микола Лисенко говорить: знав Андрія особисто , тепер виконувати його пісні у такому форматі це честь. Додає: люди часто мають хибні уявлення про людину, яку не знають досконально і впізнати можна почути її мову, або почути те ,що вона пише з глибин її серця, тобто за допомогою музики.


Микола Лисенко, диригент-постановник програми «Шампанські очі» В Бога немає мертвих, в нього всі живі. Живі, особливо тоді, коли їхня музика лунає зі сцени .

В творчості Андрія Кузьменко правда життя та щось космічне ,-говорить продюсер програми «Шампанські очі» Геннадій Гутгарц. Додає: він був один з тих музикантів популярність, якого росте й досі .

Геннадій Гутгарц, продюсер програми «Шампанські очі» " зараз безліч моментів, які роз’єднують людей . А музика Андрія об’єднує.  Ми підбирали саме композиції, паралельно ми працювали з величезним досвідом диригент-постановника. Наш звукорежисер він теж перепрацював в багатьох проектах він відчуває якось по-іншому. Підбирали колегіально.


Прийшла на концерт з чоловіком пані Валерія. Говорить: творчість Скрябіна поважає. Чути його пісні у новому звучання -це не тільки насолода, а й вічна згадка про нього.

Валерія Коверга, полтавка " это выдающийся личность, оченнь талантив композитор и очень жалко что всме так случилось  сейчас мне наиболее нравится «Шампанські очі».


У програмі «Шампанські очі» естрадно-симфонічний оркестр виконав тринадцять хітів Скярбіна, останню пісню заспівали з глядачами.