Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області роз’яснює виборчі права.
395

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області роз’яснює виборчі права.

Для того, щоб реалізувати своє виборче право громадяни повинні перевірити чи вони включені до реєстру виборців,- повідомляють у регіональному центрі з надання безоплатної правової допомоги.

Ігор Клименко, заступник директора регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області " Це можна перевірити можна зайти на сайт державного реєстру виборців і знайти вкладку особистий кабінет виборця і ввести свої персональні дані протягом десяти хвилин Вам надійде інформація -підтвердження, що дана фізична особа зареєстрована за такою адресою і прив’язана до такої виборчої дільниці. "

Ті громадяни, які перебувають у лікарні або обмежено дієздатні та не мають можливості пересуватися і відвідати 31 березня виборчу дільницю вони мають можливість подати заяву до дільничної виборчої комісії, щоб здійснити своє виборче право за місцем перебування.

Ігор Клименко, заступник директора регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області " Якщо особу обмежують до інформації про реєстр виборців, тобто вона немає можливості отримати підтвердження чи вона включена до цього реєстру чи яка там інформація наявна про виборців , то осіб винних за це порушення, то осіб винних за це порушення можуть притягти до кримінальної відповідальності. "


Якщо громадянин більше чим один раз голосує його можуть притягнути до кримінальної відповідальності : за це може настати відповідальність до двох років виправних робіт або обмеження волі на термін три роки,-додає Ігор Клименко. Підсумовуючи, у регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги зауважують : за п’ять календарних днів громадянину повинно надійти офіційне запрошення на участь у виборах.