Програма «Життя міста»

У розділі: 15266 відео | АрхівRSS
В інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася презентація проекту «Нова українська школа: відповідальне лідерство».
287

В інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася презентація проекту «Нова українська школа: відповідальне лідерство».

В рамках проекту «Нова українська школа: відповідальне лідерство» в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч, спрямована популяризувати програми з лідерства. Організатори ознайомили освітян із сучасними концепціями лідерства, розповіли про переваги і перспективи кожної програми.

ТЕТЯНА ВОДОЛАЗСЬКА, старший викладач ПОІППО імені М.Остроградського
" Ми говоримо про формування лідерства змалечку. Сьогодні буде представлена програма «Лідер в мені», яка працює в усьому світі і яка говорить про те, що формувати лудера можна з дошкільного закладу.Але знову ж таким ми говоримо не про лідера через якості , ми говоримо про лідера, який несе відповідальність за власне життя і за життя тих, хто знаходиться поруч з ним. "

Допомагати дітям ставати успішними, компетентними - це вчительська місія нової української школи,- вважає заступник директора Решетилівської загальноосвітньої школи Лариса Деркач. На її думку, програма «Лідер в мені» - це синтез універсальних принципів, що поєднують відповідальність, згуртованість, командну роботу тощо.

ЛАРИСА ДЕРКАЧ, заступник директора Решетилівської ЗОШ
" Ми відкрили для себе програму «Лідер у мені» всього кілька місяців назад, тобто запроваджувати стали її в закладі, але вже відчули позитивні зміни. По-перше, змінилася культура закладу, пожвавився обмін думками не тільки між колегами, вчителями, а і між учнями.Вони стали живіші.Я думаю, що найкращі ці сім звичок надзвичайно ефективних людей допомагають нам реалізовувати звички, необхідні дітям у майбутньому."

Презентували й новий проект «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування». За словами авторів, він сприятиме формуванню лідерської позиції учнів, почуття патріотизму, любові до міста, громади, країни.

ОЛЕКСІЙ НЕСТУЛЯ, доктор історичних наук
" Ми повинні впроваджувати і давати інструменти лідерської поведінки і розвивати їх у коледжах, технікумах, у вищій школі.Ми повинні впроваджувати це у повсякденність наших органів державної влади і самоуправління.Лише тоді ми будемо жити на одній ціннісній платформі і ми не будемо стояти перед проблемою: керівник - це лідер чи лідер - це керівник. "

Відбулося й представлення освітніх програм, презентація успішних практик, майстер-класи, обмін досвідом між учасниками, занурення в дискусії.