Програма «Життя міста»

У розділі: 15265 відео | АрхівRSS
У ПолтНТУ нагородили учасників другого етапу Всеукраїнського захисту-конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН
516

У ПолтНТУ нагородили учасників другого етапу Всеукраїнського захисту-конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН

Закінчився 2-й етап Всеукраїнського конкурсу-захисту, науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Переможців нагородили у ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ, Президент Полтавського територіального відділення МАН України
 «Переможців перше, друге місця більше, ніж у минулому році. Це дає нам підстави бути впевненим у тому, що результати конкурсу в Києві будуть набагато кращі.»
 «Я думаю, що Полтавська область увійде в 5 кращих областей і за кількістю учасників, і за якісними показниками і результатами.»

Загалом, 162 школярів Полтавщини посіли 3 місце, 111 - друге. А переможців цьогоріч 73. Вони представлятимуть свої роботи на наступному етапі у Києві.

Олена Харченко, директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
«Дуже складно було працювати журі, тому що дійсно, всі роботи на досить високому рівні. Всі роботи підготовлені, діти готувались, разом з ними працювали викладачі, наукові керівники. Але ж все таки маємо переможців. Це конкурс.»

Серед переможців Владлен Володавчик. Навчається у 10 класі. Другий рік поспіль бере участь у конкурсі-захисті. Говорить, - конкуренти дійсно сильні.

Владлен Володавчик, переможець 2 етапу МАН, м. Горішні Плавні
«Я писав науково-дослідницьку роботу на тему виробництво біодизелю з соняшникової та ріпакової олії. Для чого ми це робимо? Для того, щоб покращити екологічну ситуацію. І щоб не змінювати конструктивно автомобілі з дизельними двигунами, щоб мінімізувати економічну складність, яка зараз є.»

А полтавка Ольга Дуденко виборола перше місце відразу у 2-х секціях. Це журналістика та українська література.

Ольга Дуденко, переможниця 2 етапу МАН, учениця Полтавської гімназії №17
 «Треба було дуже багато попрацювати над самою роботою. І звичайно, можу сказати, що минулого року я також брала участь у науковому захисті МАН і можу сказати, що це дуже хороша школа, це дуже хороша практика. Коли я беру участь других рік, я почуваюсь більш впевнено.»

Переможцям 2 етапу конкурсу-захисту подарували свій виступ учасники Національного відбору Євробачення 2017 року гурт Mountain Breeze.

Під час урочистостей також окреслили перспективи Полтавського територіального відділення МАН. Переможці 3 етапу планують взяти участь у міжнародних конкурсах.