Програма «Життя міста»

У розділі: 16717 відео | АрхівRSS
Про підготовку до виборів звітували голови районних рад Полтави на апаратній нараді міськради
371

Про підготовку до виборів звітували голови районних рад Полтави на апаратній нараді міськради

Серед найголовніших проблем підготовки до виборів - технічне та програмне забезпечення, -про це розповіли голови районних рад Полтави. У Шевченківському районі , зокрема, на постійній основі діє п’ятдесят одна виборча дільниця та десять спеціальних виборчих комісій в лікарняних закладах.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м. Полтава ради"Всі приміщення забезпечені електропостачанням , організацією протипожежної безпеки, в користуванні 4 телефонні лінії "

На території Київського району розташовані сорок дві звичайні виборчі дільниці та десять спеціальних . Відділ при райвиконкомі забезпечений комп’ютерами та усією необхідною оргтехнікою.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у м. Полтава ради
" Кошти,що передбачені Держбюджетом за програмою проведення виборів Президента України для виготовлення органів введення державного реєстру виборців списку виборців та іменних запрошень до виконкому не надходило, але нам відомо, що до обласного вони надійшли і очікуємо , що вони надійдуть вчасно. "

Голова Подільської районної ради Євген Нагорний говорить :на території Подільського району усі дільниці готові прийняти виборців, вони забезпечені необхідною технікою та протипожежними засобами. Додає: що є проблеми із ПАТ «Укртелекомом» по 5 дільницях, але найближчим часом їх планують вирішити.Також під час апаратної наради розповіли про виконання основних покзаників Програми економічного та соціального розвитку міста Полтава за 2018 рік.

Володимир Волік, начальник управління економічних питань виконавчого комітету Полтавської міськради  "До основних показників економічного розвитку належить показник реалізації промислової продукції та послуг порівнюючи з 2017 у 2018 році обсяг реалізації продукції більшився на 6,7 мільярдів гривень. За 9 місяців минулого року економіка міста має 1,3 мільярди гривень. Кількість прибутково працюючих підприємств міста має також високий показник. "

Незначний спад спостерігається у галузі житлового будівництва та така ситуація нині по всій країні,-зауважує Володимир Волік.