Програма «Життя міста»

У розділі: 16717 відео | АрхівRSS
У Полтаві провели Всеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості
373

У Полтаві провели Всеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості

Я приїхала з міста Гадяч."Ми будемо розказувати вірші Лесі Українки . - А який саме підготувала?Я буду розказувати «Мамо, йде вже зима» "

«Беремося краще до роботи , змагаймось за нове життя!»-, під таким гаслом у Полтаві пройшов 5 Всеукраїнський та 15 Всекримський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя", присвяченого Лесі Українці. Усі учасники могли проявити себе в семи номінаціях.

Тетяна Захарова, голова оргкомітету конкурсу «Змагаймось за нове життя!» Це номінації декламування, інсценування, спів , вокал, науково-пошукові роботи, твір, діти змагаються в малюванні для того, щоб донести слово Лесі Українки , пропустити через своє серце, через свою душу . Леся Українка надзвичайна людина, адже це людина , яку світ шанує.

"Наснились дівчині ..снились ясні "

Мета фестивалю - долучення підростаючого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив,-зауважує заступник фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міськраді Олександр Глазов.

Олександр Глазов, заступник фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міськраді "Це можливість для розвитку наших дітей , молодих людей , коли вони навчаються декламувати , висловлювати свою думку на таких малюнках, які ми сьогодні бачимо і їхні роботи давно не дитячі стають після того, як вони беруть участь все більше і більше."

Олександр Глазов додає: головне підтримка учнівської та студентської молоді, яка цікавиться літературою, історією, культурою, виховання у молодого покоління толерантного і шанобливого ставлення до літературної спадщини українського народу та народів, що проживають на теренах України.
Конкурс має на меті популяризувати знання з літератури, історії, культури українського народу.Вже традиційно конкурс проходить за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітту Полтавської міської ради.

Олена Бабенко, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітту Полтавської міської ради. " Це вже така причетність до нашої історії, до нашої культури. Також це їх персональний розвиток , адже , коли дитина займається художніми видами мистецтв малює чи співає , чи займається в театральному напрямку це неабиякий ріст дитини над собою. "

Одна з учасниць фестивалю-конкурсу Христина. Тут декламує вірш «Contra spem spero!», що в перекладі «Без надії сподіваюсь!».Пояснює свій вибір.

Христина Темченко, учасниця" Сподобалося творчість Лесі Українки , я завжди її читаю і вирішила тут продекламувати вірш . В житті стаються багато великих негараздів ідуть по життю і саме цей вірш дав надію на все добре. "

Також учасників фестивалю-конкурсу нагородили

Цьогоріч фестиваль учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя" зібрав не лише молодь з різних міст України, а й з інших країн. Усього ж близько тисячі юних і талановитих взяли участь у конкурсі.