Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Полтавців навчали іноземних мов та розповідали про традиції своїх країн 18 волонтерів
406

Полтавців навчали іноземних мов та розповідали про традиції своїх країн 18 волонтерів

Вісімнадцять волонтерів з Єгипту, Китаю та Туреччини півтора місяця навчали містян не тільки іноземних мов, а й розповідали про традиції своїх країн. Організатором виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «AIESEC в Україні». Розпочали навчати полтавців 21 січня, нині завершальний етап - закриття проектів.

Ольга Євтушенко, голова міжнародної молодіжної організації AISEC у Полтаві
Всі наші проекти базуються на цілях сталого розвитку - це якісна освіта , а також учуднення нерівності, це проекти спрямовані на вирішення цих проблем. 01.13-01.27 Волонтери безпосередньо працюють з полтавцями це покращення і підвищення рівня знання з англійської мови і крім цього це знайомство з культурою різних країн по суті це і є практика така.

Один з волонтерів -Мохамед. Він з Єгипту. Викладав у мовній школі англійську .

Мохамед Єльсан, волонтер з Єгипту
Дуже вражений , що побачив сніг, адже в Єгипті його немає,перше враження. Що тут дуже холодно. Працював 4-5 днів на тиждень, це було складно, але впорався. Перед тим, як я йшов на урок я намагався підготувати якомога більше всього цікавого , адже у них там був вищий рівень , середній і намагався не просто навчати , а давати щось цікаве якимись інтерактивними формами.

В Україні AIESEC діє у 12 містах, налічує понад 250 волонтерів та 14 національних партнерів.