Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У виствковій залі міського будинку культури презентували 27 оздоровчих таборів
380

У виствковій залі міського будинку культури презентували 27 оздоровчих таборів

«Літо на Полтавщині». На конференції під такою назвою розповіли , де на Полтавщині діти зможуть відпочити та як батькам компенсувати вартість путівки.

Олександр Буцький, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації
Зараз в області працює Система вартості відшкодування путівки .Тобто,зараз окрім такої сухої розмови буде і презентація закладів можуть подивитися всі заклади, бо одних цікавить матеріально-технічна база,інших цікавить саме зайнятість дитини під час перебування у таборі.

Відшкодування вартості путівки відбувається за такою схемою : 30 відсотків від вартості путівки сплачують батьки, а сімдесят відсотків - з бюджету. Щоб компенсувати вартість поїздки батькам треба звернутись до дитячого закладу, отримати від них згоду, потім звернутись в РДА або виконком ОТГ чи міста, заповнити відповідну форму, додати пакет документів. Цьогоріч дітей на Полтавщині готові прийняти двадцять сім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. З них 26 працює за цією программою,-додає Наталія Панченко.

Наталія Панченко, керівник громадської організації “Unique people”
Показати, які вони класні, які у них є родзинки і чому їх путівки повинна придбати цільова аудиторія. А цільова аудиторія це представники територіальних громад, представники рай адміністрацій , туристичні агенції, тобто, люди, які цікавляться , куди путівки купити цього року.

Поділилась досвідом та презентувала власний табір відпочинку директор "Маяка" Людмила Сердюк.

Людмила Сердюк, директор Полтавського обласного дитячо-оздоровчого табору «Маяк»
Ми організовуємо наметовий табір і в цьому наметовому таборі будемо приймати не 250 дітей, як раніше приймали, а будемо приймати 100 дітей, які захочуть приїхати це будуть діти 9-17 років і буде називатися табір «Юних романтиків» .Природа, конюшня , не тільки їзда, а й догляд за кіньми.

Цьогоріч на оздоровлення дітей з обласного бюджету виділено 16 мільйонів гривень, що дасть можливість допомогти 10 тисячам сімей .