Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Полтава долучилась до всеукраїнського уроку з медіаграмотності.
318

Полтава долучилась до всеукраїнського уроку з медіаграмотності.

Одночасно майже по всій Україні відбулося онлайн-заняття з медіаграмотності «Не вір, перевір». Його ініціатором стала міжнародна організація «Айрекс» за підтримки посольства Америки та Великобританії. Долучилась до тренінгу і Полтава. Перед тим як розпочати урок, з вітальним словом в онлайн-режимі виступили організатори.

Незабаром в Україні - вибори Президента. Тож головна мета тренінгу- навчити людей свідомо голосувати за свого обранця та вміти розпізнати маніпуляцію в рекламі.

Валентина Гринько,головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи обласної бібліотеки ім. Гончара
«Через місяць в кінці березня ми будемо робити великий вбір для України, який буде впливати на наступні 5 років, можливо, навіть і надалі, тому, щоб ми були свідомі, саме критичне мислення дає людині вміння робити виважені і усвідомленні рішення»

Протягом заняття учасники переглядали рекламні ролики, вчилися розпізнати в них маніпуляцію, а також перемістилися у вигаданий світ, де обирали, так званого президента. Планувалась більша кількість відвідувачів, додають організатори, адже питання медаграмотності сьогодні стоїть гостро, тим паче перед виборами.