Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Виставка картин "Таїна Граалю" відкрилась у Полтаві
596

Виставка картин "Таїна Граалю" відкрилась у Полтаві

Поєднання трипільської культури та постмодерну…Це про картини Олега Мінгальова. Художник представив авторську виставку у Полтавській галереї мистецтв. Експозиція має назву «ТаЇна Граалю».

Олег Мінгальов, художник
«Полтава розташована під знаком раку астрологічно, так само як і Нью-Йорк, до речі. Відповідно символ раку - це ріг достатку. А чаша Граалю вона стійко асоціюється з рогом достатку.»

Художник розповідає, - експозиція має історію. Наприклад, ця робота «Ранок ельфа». Картині уже 30 років. Проте, головний герой з`явився тут лише місяць тому. Автор жартома додає, - прилетів.

Олег Мінгальов, художник
«Ще місяць тому на цій картині не було ельфа. Вона виставлялась у центрі Лондона без ельфа. Але він прилетів і картина ожила. Тобто, трапляються такі надзвичайні речі з картинами, як і з людьми.»

Деякі відвідувачі діляться, - знайомі з творчістю Олега Мингальова давно. Тут відзначили різноманітність зображеного.

Федір Сергійович, відвідувач виставки
«Роботи такі, як кажуть яскраві, дуже сміливі. Там є такі речі, що занадто сміливі. Для глазу непогано. Колір, колорит - все харашо.»

Віктор Бабенко, відвідувач виставки
«Враження позитивне, виставка насичена, багатогранна, цікава, не однорідна. Вона інтригує своєю розмаїтістю, строкатістю, такою мозаїчністю. Це певний підсумок митця, на мою думку.»

Після відкриття виставки провели поетичний спектакль.