Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Покладання квітів до пам`ятника Т.Шевченку з нагоди дня його народження та Національного шевченківського дня
831

Покладання квітів до пам`ятника Т.Шевченку з нагоди дня його народження та Національного шевченківського дня

9 березня виповнюється 205 річниця від дня народження великого Кобзаря Тараса Шевченка. З цієї нагоди 7 березня вшанувати його пам*ять зібрались сотні полтавців, серед яких представники міської та обласної влади духовенства,громадських організацій, школярі та студенти

Тетяна Юрченко - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, від команди «Рідне місто»
«Кобзаря знають усі, в усьому світі, заповіт, ці строки «Яку умру, то поховайте», мені здається, знає не тільки кожен українець, але і знають в кожному куточку світу, він вніс дійсно важливий внесок в культуру та історію нашої країни»
Тарас Шевченко-це геній України, в своїх віршах він оспівував болючі для країни проблеми, закликав бути мудрими, не забувати своє коріння та бути патріотами своєї Батьківщини. Таку тезу підтримує представник команди Андрія Матковського Вячеслав Федоряка.
Вячеслав Федоряк - депутат фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
«Це батько нації, це та людина, яка без перебільшення створила нашу націю, це людина яка боліла за нашу націю і ми нащадки повинні пам*ятати його подвиги і його слова, які повинні відображатися в серці кожного українця»
Полтавці говорять: творчість великого письменника люблять, перечитують та переосмислюють, самого Кобзаря – шанують та захоплюються ним.

«Це ж історія, ми знаємо, що він генія, написав багато віршів, які ще до сих пір вивчаються і діти і дорослі, хто не знає Шевченка, тому великий мінус»


«Треба однозначно пам*ятати, вшановувати, тому, що це наше коріння, а без коріння ми ніщо»«він прекрасний художник і прекрасний поет»

«Тарас Григорович Шевченко вніс вклад в розвиток та історію нашої країни»

9 та 10 березня у Свято-Успенському Соборі відбудеться служба по вшануванню пам*яті Тараса Григоровича Шевченка