Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
На Полтавщині завершили перевірку комісія ДСНС
523

На Полтавщині завершили перевірку комісія ДСНС

Майже два тижні на Полтавщині працювала комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій України з контрольною перевіркою виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб. Підбиваючи підсумки роботи на розширеній нараді в облдержадміністрації, заступник голови комісії ДСНС України Євген Лінчевський зазначив, що готовність об»єктів в області до усунення надзвичайних ситуацій складає 75 відсотків. Загалом це непоганий показник в Україні.

ЄВГЕН ЛІНЧЕВСЬКИЙ, заступник голови комісії ДСНС України
"Завершила роботу комісія. В більшості регіонів області ми подивились стан усунення пропозицій , які надавались комплексною комісією,в цілому можу сказати, що значна увага приділяється керівництвом ОДА, місцевих органів виконавчої влади питанням забезпечення цивільного захисту населення, пожежної, техногенної безпеки.Питання ці важливі, тим більше в умовах ми повинні бути готові в питання забезпечення безпеки громадян."

Протягом останніх років на Полтавщині не траплялись надзвичайні ситуації. Однак відповідальні служби повинні завжди бути готові до цивільного захисту населення від пожежі чи інших загроз для людського життя,- наголошувалось на нараді.

ЄВГЕН ЛІНЧЕВСЬКИЙ, заступник голови комісії ДСНС України
" Під час проведення перевірки системи оповіщення 5 відсотків сирен знаходиться в непрацездатному стані. Інформування населення здійснюється за рахунок 166 радіотрансляційних вузлів.Водночас має місце негативна тенденція скорочення абонентських радіоточок - зменшилось на 62 відсотка."

Керівники районів і області погодилися із зауваженнями, які висловили члени комісії, і запевнили, що готові працювати над усуненням недоліків щодо цивільного захисту населення.

РОМАН ТОВСТИЙ, заступник голови Полтавської ОДА
"Ми розуміємо, що водночас виправити дуже важко, ми розуміємо, яка складна ситуація в нас із радіозахисними спорудами, але в цілому  будемо мати розуміння того, що відбувається , де маємо позитивні тенденції, де яким досвідом може поділитися те чи інше управління, район і зазначити, що робота не закінчується, робота повинна бути продовжена і дойти до максимального значення."

В ході перевірки члени комісії ДСНС України надали методичні рекомендації щодо покращання діяльності аварійно-рятувальних служб, а також комісій з питань техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту населення.