Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Мешканці одного з будинків по вулиці Героїв АТО жаліються, рік не працює телефон
282

Мешканці одного з будинків по вулиці Героїв АТО жаліються, рік не працює телефон

Мешканці одного з будинків по вулиці Героїв АТО жаліються, - у всьому корпусі уже рік не працює телефон. Неодноразово звертались до Укртелекому. Проте, всі спроби виявились марними.

Валерій Шиян, полтавець
 «Разів 3-4 ходили.»
«Сначаела казали, в сентябре сделают, потом в ноябре, потом перед новым годом. И никто ничего не делает.»
 «Вони ж були тут. Возились с кабелями, что-то делали.»

Мешканці будинку говорять, - працівники Укртелекому спочатку запевняли, - ремонтують кабель. Проте, час іде, а стаціонарний телефон досі не працює… Пан Олександр в розпачі, - це був для нього єдиний зв’язок з ріднею з-за кордону.

Олександр Маслов, полтавець
 «Телефоны нужны! Некоторые бедно живут. Я тоже не багато. Там на месяц откладываешь. А этот телефон проще был. И врачу позвонить, и детям позвонить, и друзьям. Я остался без связи.»

З проблемою мешканців будинку ми звернулись до Полтавського відділення Укртелекому. До приймальні нас не пустили. Відповідь передали через охорону.

Микола Коренев, охоронець
«У нас є прес-служба, яка займається цим. Ми до цього не касаємся.»

Аліна Боровик, журналіст
 «У Полтавській філії Укртелекому нам відмовити ситуацію коментувати. Тому телефонуємо за номером, який дали.»
«- Ми уточними інформацію і наберемо.»

За інформацією прес-служби Укртелекому, - за даною адресою неодноразово ставались крадіжки мідного кабелю. Саме у першому корпусі будинку по вулиці Героїв АТО злодії вкрали магістральний та розподільчі кабелі. Тому абоненти не можуть користуватись послугами зв’язку. Працівники Укртелекому додають, - звертались до балансоутримувачів будинків з проханням закривати підвали. В іншому випадку повторно проводити кабель немає сенсу, злодії знову зможуть здати його на брухт. Загалом,-за даними підприємства, за минулий рік у Полтавській області сталося 900 крадіжок телекомунікаційного кабелю. А всього в Україні, понад 20 тисяч.