Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
«Наші берегині» -  виставка світлин В. Лазарєва
272

«Наші берегині» - виставка світлин В. Лазарєва

«Наші берегині» - так назвав свою виставку світлин військовий кореспондент, підполковник Володимир Лазарєв і присвятив її Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Героїні фотографій - жінки-військовослужбовці Збройних Сил України, які беруть участь у бойових діях на Сході України, є даниною шани та глибокого героїзму та самовідданості,- говорить автор.

ВОЛОДИМИР ЛАЗАРЄВ, автор фотовиставки
"Я не намагався обрати спеціально якийсь типаж персонажі.Фотографував дуже багато.Скажу більше ніж з 500 фотознімків я відібрав трошки більше 30.Не тому, що вони погані, просто мені хотілось, щоб кожна світлина мала своє обличчя, свою душу.Щоб людина, яка дивиться на цю світлину, вона відчула емоції тієї людини, яка залишила свій слід на цій фотографії."

Світлини охоплюють період з 2015 по 19 роки. Їхня географія включає усю лінію розмежування Донецької та Луганської областей, починаючи від Широкіного на півдні і до Станиці Луганської, що на півночі,- розповідає журналіст.

ВОЛОДИМИР ЛАЗАРЄВ, автор фотовиставки
" Дійсно, було дуже важко, практично 90 відсотків присутніх тут фотографій - це ті героїні, які мені не позували.Я просто на якусь хвилину намагався їх відволікти від якогось там заняття.Коли здається, що це постановочний знімок,таких відсотків 10.Просто попросити щоб людина згадала про щось приємне- це теж дуже важливо."

Одна з героїнь світлин прес-офіцер Світлана Борисова теж прийшла на виставку, щоб засвідчити прихильність до таланту автора. Дівчина виросла в сім»ї військовослужбовців, спочатку, коли почалась війна на Сході України, була волонтером, а потім всім серцем прикипіла до професії військового і продовжила службу за контрактом. З Володимиром Лазарєвим їй часто доводиться спільно виконувати бойові завдання - готувати матеріали для інформаційного агентства Міністерства оборони України.

СВІТЛАНА БОРИСОВА, військовослужбовець
" Мені здається, що немає напевно людини, з якою він не міг знайти спільну мову.Оскільки в нього за плечима не одна ротація в район проведення АТО та ООС, він отримав бойовий досвід.Знаю, коли ти в машині з Володимиром Івановичем, тобі нічого не страшно, ти розумієш, що завжди є захист і впевненість в тому, що завдання всі будуть виконані, зокрема це якісні матеріали.Він знаходить ключі до будь-якого серця."

Фотовиставка Володимира Лазарєва урочисто відкрита у Полтавському музеї авіації і космонавтики . Потім буде презентована у шкільних на військових навчальних закладах.