Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
Цьогоріч ПАТ «Полтавагаз» не передбачає встановлення лічильників в будинках, де газ використовується лише для приготування їжі
772

Цьогоріч ПАТ «Полтавагаз» не передбачає встановлення лічильників в будинках, де газ використовується лише для приготування їжі

На території Полтави та Полтавського району залишились необладнаними індивідуальними лічильниками природного газу 939 домоволодінь, де газ використовується для підігріву води та приготування їжі, а також 27 тисяч - тільки для приготування їжі. Про це на апаратній нараді міської ради повідомив керівник виробничих служб міста Полтава та Полтавського району ПАТ «Полтавагаз» Юрій Самсонов.

Юрій Самсонов, керівник виробничих служб м. Полтави та Полтавського району ПАТ «Полтавагаз» "ПАТ «Полтавагаз» на сьогонішній день продовжує проводити роботи по встановленню індивідуальних лічильників газу, згідно з вимогами Закону України «Про комерційний облік» по 939 домоволодіннях, де газ вкористовується для підігріву води та приготування їжі. Але, систематичні недопуски до роботи працівників «Полтавагазу», що пов'язані з небажанням споживачів встановлювати лічильники, призводять до невиконання закону. "


Цьогоріч ПАТ «Полтавагаз» не перебачає встановлення лічильників в будинках, де газ використовується лише для приготування їжі.Окрім цього , під час апаратної наради розглянули питання щодо роботи Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради. Начальник управління Олена Регеда розповіла : протягом усього періоду функціювання ЦНАПу, кількість послуг, що надається, збільшилась у п'ятнадцять разів, а кількість адміністраторів - у п’ять.

Олена Регеда, начальник управління адміністративних послуг Полтавської міськради "Надходження до бюджету від сплати адміністративного збору за надання адміністративних послуг за 2018 рік склали майже 21 мільйон гривень, що у 1,5 відсотка більший ніж у 2017 році. "

Нині полтавці можуть отримати в ЦНАПі 95 послуг . Олена Регеда додала : головна мета роботи «Центру надання адміністративних послуг» - спрощення та поліпшення якості ъх надання. Основні напрямки роботи -це оптимізація процесу обслуговування клієнтів та технічного оснащення, підготовка кваліфікованого персоналу.