Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
З нагоди Дня землевпорядника у Полтаві пройшли урочисті збори
265

З нагоди Дня землевпорядника у Полтаві пройшли урочисті збори

З нагоди Дня землевпорядника у Полтаві поойшли урочисті збори . Земля - наша годувальнициця, відтак перебільшити її значення для людини неможливо - зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило.

Вадим Чувпило, начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області" Все йде від землі, земельний ресурс -один з найпотужніших ресурсів, який сьогодні дозволяє розвиватися громадам, отримувати бюджетні кошти. Крім того, на землі вирощується хліб -це праця тих людей, яка заслуговує глибокої поваги. Без праці землевпорядник адуже важко визначати ті чи інші території. "

З кожним днем зростає довіра до землевпорядної служби . Вона є надважлива,-говорить перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький. Додає: нині існує ряд новітніх технологій у цій галузі.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації" На цій професії формується дуже багато економічної галузі на яку сьогодні необхідно спиратися саме на ті геологічні, картографічні дані , які відпрацьовуються саме землевпорядником.  Дуже багато років ця галузь бала в тіні , в плані розвитку , вона не розвивалася тими темпами , якими розвивається зараз, нині ми бачимо реформування цієї галузі. "

Цьогоріч привітали і нагородили шістдесят працівників галузі. Для усіх же - привітання та святковий концерт.