Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
Особа, яка має ID-картку, теж зможе повноцінно проголосувати на виборах Президента
328

Особа, яка має ID-картку, теж зможе повноцінно проголосувати на виборах Президента

Незабаром вибори.У відділі з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Управлінні Державної міграційної служби України у Полтавській області зауважують : під час виборів Президента України на дільницях особа, яка має ID-картку, теж зможе повноцінно проголосувати: незалежно від того міститься в ній інформація про місце проживання чи ні їй зобов’язані видати виборчий бюлетень.Взагалі - говорить начальник відділу Оксана Біліхіна , до ID-форми паспорта громадянина України, держава свого часу вдалася з об"єктивних причин.

Оксана Біліхіна, начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції УДМС України у Полтавській області " Переклеюються фото, вириваються сторінки, вклеюються фото не в підрозділах міграційної служби .Таким чином, він стає легким для підробки. ID-картка містить відбитки пальців, тому вважається надійним документом, який визнається усіма країнами."

У разі втрати паперового паспорта особа поновлює вже ID-картку, паспорт старого зразка відновити неможливо. ID-картку оформлюють і ті, хто отримує паспорт уперше. Тепер, на відміну від старого зразка паспорта, при досягненні 14-річного віку . Переваги картки - говорять фахівці, беззаперечні.

Оксана Біліхіна, начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції УДМС України у Полтавській області " За ID-карткою можна виїхати в Туреччину не маючи навіть закордонного паспорту та на даний час угода укладена з Грузією. "

Оксана Біліхіна нагадує : ID-картку можна оформити у територіальному підрозділі за місцем проживання, попередньо зареєструвавшись в електронній черзі. Змінити ж картку можна в будь-якому підрозділі міграційної служби, незалежно від місця проживання.