Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
На Полтавщині вирувала негода
526

На Полтавщині вирувала негода

У понеділок Полтавщина, як і більшість областей України, потерпіла від негоди. За інформацією обласного центру з гідрометеорології, пориви вітру становили 25-30 метрів за секунду, а це - другий рівень небезпеки. Насамперед вітер ламав гілки та валяв дерева,- розповідає виконуючий обов»язки директора комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко. Досі до комунальних служб надходять виклики з приводу прибирання поламаних гілок.

СЕРГІЙ ЛУЦЕНКО, в.о. директора КП «Декоративні культури»
"Підприємство було до цього готово.Десь близько 15-ї години від служби 1580 ми отримали декілька звернень.Були найбільші проблеми за адресами Стрітенська, 42, де впав каштан на будинок,Гагаріна,10, де упав клен.завалило електричний стовп і перекрило рух транспорту."

Звернувся до комунальних служб за допомогою і мешканець будинку по вулиці Пилипа Орлика,1б Леонід Холодний. Не так давно пенсіонер зробив капітальний ремонт квартири на останньому п»ятому поверсі, і ось буревій зірвав покрівлю. Леонід Павлович в розпачі - знову можуть бути опади і тоді вся вода заллє помешкання.

ЛЕОНІД ХОЛОДНИЙ, мешканець будинку по вулиці Пилипа Орлика,1 б у Полтаві
"Трапилася велика біда - після вчорашнього буревію повністю зірвало рубероїдне покриття над квартирою.Позвонили на гарчу лінію міськвиконкому ...."

Внаслідок сильних поривів вітру 61 населений пункт області залишився без світла,- повідомили в державній службі з надзвичайних ситуацій. І нині роботи з ліквідації наслідків негоди продовжуються.

ВІТАЛІЙ ШКАРЕВСЬКИЙ, заступник керівника пре-служби ГУ ДСНС у Полтавській області
"Уже станом на ранок, за повідомленням Полтаваобленерго, залишились відключеними 24 населених пункти і 8 населених пунктів частково. Їхні аварійні бригади продовжують працювати , рятувальники не залучались до виконання даних робіт."

За повідомленням відповідальних служб, внаслідок негоди, на відміну від інших областей України, на Полтавщині не зафіксовано людських жертв та пошкодження транспортних засобів.