Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
З першого квітня стартує весняний призов
519

З першого квітня стартує весняний призов

З першого квітня стартує весняний призов на строкову військову службу,- про це повідомили на засіданні обласної призовної комісії у Полтавському обласному військовому комісаріаті. Якщо вам до 27-ми років, не маєте відстрочки від призову , обмежень за станом здоров’я та морально-діловими якостями - повинні виконати конституційний обов’язок громадянина України щодо захисту Вітчизни. Під час весняної компанії з Полтавського обласного збірного пункту до військ поїде орієнтовно 735 призовників,-розповів Едуард Бородай.


Едуард Бородай, заступник військового комісаріату Полтавської області " З першого квітня вже розпочнуть працювати 27 районних призовних комісій та 6 міських. Всього підлягатиме виклику призовній комісії понад тринадцять тисяч чоловік. Протягом квітня-травня будуть іти районні призовні комісії з одночасною відправкою на обласний збірний пункт та подачі призовів у війська. "

Найбільше бажаючих проходити строкову службу з Решетилівського, Хорольського і Глобинського районів області. Та навіть якщо хлопець дуже хоче, але не відповідає вимогам - в армію не піде- говорить Едуард Бородай .

Едуард Бородай, заступник військового комісаріату Полтавської області"Не будуть призиватися особи, які мають проблеми із законом, мають певні обмеження за станом здоров’я, отримали відстрочку за сімейними обставинами , продовження освіти. "


Протягом дванадцяти або вісімнадцяти місяців основним завданням призовників буде оволодіти озброєнням та технікою згідно із посадою. Як і раніше, в зону проведення ООС призовники- запевняють у військоматі, направлятися не будуть.

Владислав Литовченко, заступник військового комісаріату Полтавської області , член обласної призовної комісії " На даний час у нас розпочався п’ятий етап -підготовчий. Він завершиться 29 березня. Згідно вимог керівних документів і всіх вказівок з нашого штабу 29 березня в нас повинно бути зараховано до складу команд 100 відсотків призовників. На початок відправки восьме квітня в нас повинно бути зараховане з урахуванням резерву."


Владислав Литовченко наголошує: якщо чоловік безпричинно проігнорував повістку, то це вже є адміністративним порушенням. А ухилення від призову на військову службу є кримінальним злочином і передбачає до 3-х років позбавлення волі.