Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
На Полтавщині відрили дві поліцейські станції.
304

На Полтавщині відрили дві поліцейські станції.

На Полтавщині запрацювали ще дві поліцейські станції. Мова про Недогарківську територіальну громаду Кременчуцького району та село Дмитрівка міста Горішні Плавні . Наближення поліції до людей гарантуватиме громадський спокій та покращить якість надання поліцейських послуг - зауважили представники головного управління Нацполіції області на відкритті.

Жанна Ахіджанян, начальник дільничних офіцерів поліції Полтавської області
" Спочатку вони якось боялись..
...вони могут звернутися за допомогою. "
На поліцейських станціях дільничні офіцери поліції прийматимуть громадян та матимуть змогу ще швидше реагувати на правопорушення у населених пунктах, а громадянам буде значно простіше отримати допомогу поліції.Крім того, поліцейська станція обладнана й оснащена сучасною оргтехнікою та усім необхідним, щоб дільничні офіцери могли працювати та виконувати свої функціональні обов’язки- в цьому допомагали й місцеві громади.
Антоніна Прядко, голова Дмитрівської сільської ради м. Горішні плавні
" До складу Дмитрівської сільської ради....
....ми хочемо , щоб вони були захищені. "
Рік працює із місцевими мешканцями дільничний Михайло Левченко. Говорить - задоволений. Відкриття ж станції піде тільки на користь.

Михайло Левченко, дільничний офіцер поліції ВП№2 Кременчуцького відділу поліції
" Співпраця з сільською радою...
... умови праці також приємливі. "

Поліцейські поруч з населенням- це передусім спокій. Адже якщо правопорушення й станеться - його оперативно розкриють - наголосили на відкритті станцій. Велику увагу приділятимуть і профілактиці злочинності. Відтак її зменшенню.