Програма «Життя міста»

У розділі: 16082 відео | АрхівRSS
Спеціальний онлайн-інструмент на сайті «Вибори 2019» вперше презентували в Полтаві.
297

Спеціальний онлайн-інструмент на сайті «Вибори 2019» вперше презентували в Полтаві.

Напередодні виборів ми звикли бачити рекламу кандидатів в ЗМІ або розповсюдження на вулиці газет і листівок. Однак такі форми агітації не дозволяють їм зробити правильний вибір,- вважають аналітики громадської організації «Центр Ю Ей».І вони створили спеціальний онлайн-інструмент на сайті «Вибори 2019», який вперше презентували в Полтаві. Новинка доступна всім.

АЛЬОНА ГОНЧАРЕНКО, регіональна координаторка ГО «Центр UA» в Полтавській області
"Завдяки аналітикам , які взяли найголовнішу інформацію, яка стосується кандидатських програм, вони витягнули звідти інформацію, яка вважається найголовнішою і перенесли в зручний формат для користувача.Інструмент дозволяє порівняти кандидатські програми, пройти тест за власними вподобаннями політичними, тобто таким чином ви бачите розвиток країни і програма сформує саме того кандидата, який відповідає вашому баченню розвитку країни."

Розробляючи онлайн-інструмент, фахівці вирішили спростити людям можливість оцінити ту чи іншу позицію кандидата.

ОЛЕГ РИБАЧУК, голова ГО «Центр UA»
" Ми вибрали , соціологи вибрали 10 найпопулярніших кандидатів і ми вибрали теми різні - від стосунків з Росією, там пенсійної, медичної і освітянської реформи.Ви можете вибрати тему , яка для вас важлива. Наприклад, вам важлива пенсійна реформа.Ви нажимаєте профіль свого кандидата, клікаєте тему Пенсійна реформа і бачите його позицію."

Онлайн-інструмент досить простий у користуванні,- розповідають аналітики,- і особливо цікавий молоді, яка не дуже активно проявляє інтерес до голосування, але водночас багато спілкується в Інтернет-мережі.

ОЛЕГ РИБАЧУК, голова ГО «Центр UA»
"Досить часто ви можете зіткнуться з тим, що ви набираєте свого улюбленого кандидата, тема, яка для вас болюча, а у кандидата в програмі немає взагалі інформації про це. Це теж для вас привід задуматися.З іншого боку це зобов»яже кандидатів значно більш відповідально відноситись до програм."

Під час презентації аналітики відповіли на численні запитання представників громадських організацій, які беруть активну участь у виборах і представляють значну частину електорату. З Полтави творці онлайн-інструменту повезли новинку до Одеси.