Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
ГО «Ділові українські жінки» організувала у Полтаві круглий стіл щодо працевлаштування осіб з інвалідністю
491

ГО «Ділові українські жінки» організувала у Полтаві круглий стіл щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

Громадська організація «Ділові українські жінки» презентувала у Полтаві онлайн-платформу для працевлаштування осіб з інвалідністю. Це інклюзивний проект, щоб надати можливість людям з обмеженими можливостями знайти гідну роботу і реалізувати себе, а роботодавцям -знайти нових відповідальних працівників,- розповідають організатори.

НАТАЛІЯ ЛАТИШ, президент ГО «Ділові українські жінки»
" Це буде онлайн-ресурс, на якому кожен бажаючий може подати резюме і хто бажає знайти роботу. А тих, хто бажає знайти безпосередньо працівника, він подає вакансії.Тобто це таке знайомство роботодавців та потенційних працівників. Але воно буде інклюзивне, воно буде адаптоване для людей з різної категорії інвалідністю."

Створення даного онлайн - ресурсу- це не тільки важливо, а й досить актуально,- наголосила учасниця презентації Ірина Твердохліб.- Адже це полегшує саме пошук роботи, не виходячи з дому.

ІРИНА ТВЕРДОХЛІБ, регіональний представник ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України» у Полтавській області
" Оскільки в нас інфраструктура ще не дружня для осіб з інвалідністю, то саме ця програма буде альтернативою для пошуку людей, які мають або перекваліфікація повинна бути, або інша спеціальність у зв»язку з різноманітними захворюваннями чи травмами, які не може людина реалізувати себе на попередній роботі. "

Полтавка Алла Лісовенко закінчила юридичний коледж, але через стан здоров»я досі не може знайти роботу. Тому дуже зраділа, що з»явиться онлайн-ресурс для осіб з інвалідністю і вже підготувала навіть резюме.

АЛЛА ЛІСОВЕНКО, полтавка
" Мне эта тема интересна так, как я являюсь человеком с инвалидностью,и мы все ищем работу , так как обычно работодатели просто нас не принимают на работу.Нужны более здоровые работники, поэтому надежда на то, что как-то этот проект поможет"

Поки що робота над створенням онлайн-ресурсу ще триває, тому його організатори уважно вислухали в ході презентації всі зауваження і пропозиції всіх присутніх з тим, щоб програма відображувала всі запити як осіб з інвалідністю, так і роботодавців.