Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
В обласному онкологічному диспансері відкрили реконструйоване хіміотерапевтичне відділення
517

В обласному онкологічному диспансері відкрили реконструйоване хіміотерапевтичне відділення

В Полтавському обласному онкологічному диспансері відкрили реконструйоване хіміотерапевтичне відділення. На його оновлення витратили понад п'ятнадцять мільйонів гривень.

 Мета і ціль -це якість,комфорт і оптимізація робочого часу.

Олег Пругло, заступник голови обласної державної адміністрації "Бачимо нове сучасне обладнання. Це зроблено завдяки облдержадміністрації, яка підтримала цей напрямок. Ми розуміємо, що більшість захворювань серцево-судинні, але на другому місці стоять онкозахворювання і вони дуже дорогі .Тому ми робимо всі умови, зараз виділяємо додаткові кошти, 60 відсотків, відшкодовується на ліки. "

У відділені замінили тепло- та водо- мережі, а також мережі електропостачання, встановили нові вікна та дверні блоки. Підрядник виконав опорядження стін та стелі , облаштував підлогу , змонтував систему вентиляції та кондиціювання. Також для безпеки персоналу та пацієнтів відділення обладнали системою автоматичної пожежної сигналізації і сповіщення. Ще змонтували цілодобову систему моніторингу стану пацієнтів, це покращує догляд за ними та спрощує роботу лікарів. Вони щохвилинно можуть спостерігати за змінами стану хворих.У відділення також закупили імпортне медичне і технологічне обладнання.


Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА "Створивши умови для перебування пацієнтів і умови для роботи медичного персоналу зміняться підходи і відношення до самого процесу медико-технологічного , до лікувального, з явиться більша довіра до самого закладу, з’явиться довіра між пацієнтом та медичним працівником. "


У відділенні функціонують 2 палати на 4 місця, одна на 5 , 4 одномісних палати та окремий блок інтенсивної терапії. Гарні медичні умови мають велике значення не тільки для медичного персоналу, а й для успішного лікування пацієнтів. Нині сучасні курси хіміотерапії вже будуть не по 5,6 днів,-розповідає головний лікар Полтавського онкологічного диспансеру Орест Вовк.


Орест Вовк, головний лікар Полтавського онкологічного диспансеру "Це одноденні курси , максимум 2-3 денні . Це те, що ми на 2 поверсі бачили 8 крісел дадуть змогу , одне крісло -трьох пацієнтів. За рахунок цього вже менше необхідності виникає у пацієнтів в стаціонарі лежати. "

Працювати почне реконструйоване хіміотерапевтичне відділення на вже цими днями .