Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
У Полтаві планують розпочати озеленення
480

У Полтаві планують розпочати озеленення

У Полтаві планують розпочати озеленення,-про це повідомили на апаратній нараді міської ради. При управлінні містобудування та архітектури діє координаційна ландшафтна рада, яка розглядає питання пов’язані з реконструкцією та відновленням зелених насаджень,-повідомив Микола Шевельов.


Микола Шевельов, начальник управління містобудування та архітектури міськвиконкому, головний архітектор міста " До розгляду засідання ландшафтної ради готуються матеріали за пропозиціями районних рад - це близько 65 одиниць дерев, також квітники та підсадка кущів. Цьогоріч пропозиції стосуються вулиць Степана Хартуріна, Зіньківської, Кучеренка, бульвару Богдана Хмельницького, вулиці Миру, Лисенка, тощо."

Обсяг запланованих робіт збільшився, минулоріч було було висаджено лише 79 дерев, цьогоріч планують на 175 більше,- повідомив виконуючий обов’язки керівника комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко.

Сергій Луценко, виконуючий обов’язки керівника комунального підприємства «Декоративні культури» "254 одицині посадкового матеріалу хвойних, листяних порід дерев та кущів. На сьогодні «Декоративні культури» мають необхідну кількість та асортимент якісного матеріалу власного виробництва, щоби забезпечити виконання заходів в повному обсязі."


Сергій Луценко додав роботи розпочнуться,коли настануть для цього оптимальні погодні умови. Також під час апаратної наради говорили про організацію дозвілля дітей під час весняних канікул, які триватимуть з 25 по 29 березня.

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому " Участь керівників гуртків і вихованців в обласному семінарі-практикумі для керівників команд і педагогів відповідальних за підтримку навчально-практичних занять з навичок краєзнавчої роботи, регіональний конкурс фото, відео юних аматорів."

Нині у кожному навчальному закладі розоблені плани весняних канікул, заплановані різноманітні заходи у закладах позашкільної освіти. Спільно з управлінням культури проводиться традиційна акція «Школяр в музеї» .