Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Київському районному суді м.Полтави відбулось чергове засідання у справі побиття журналіста Ярослава Журавля
761

У Київському районному суді м.Полтави відбулось чергове засідання у справі побиття журналіста Ярослава Журавля

Справа побиття журналіста Ярослава Журавля поки що не зрушила з місця. 18 березня на засіданні Київського районного суду м.Полтави знову допитали двох свідків Марину Чамару і Світлану Коляду, які повідомили, що тілесні ушкодження Журавлю ніхто не наносив.

СВІТЛАНА КОЛЯДА, свідок
"Будучи на робочому місці, дивлюся, хлопці виходять з Соцпартії двоє і цей мужчина, що оказався журналістом. Вони що
сь там дискусірували міжду собою.Вийшли вони на крильцо, хлопці ці, що з партії - стоять, а цей журналіст трошки нижче. Начав руками махать і щось їм там доказувать. Вийшла я і кажу: хлопці, в чом проблема, счас визову міліцію.Цей журналіст каже: визивайте.А я кажу: в обще-то хлопці на робочому місці, це ви создаєте проблему. Вони розбіглися і все.Більше я нічого не бачила."

Як зауважив прокурор Полтавської місцевої прокуратури Максим Погорєлов, справа затягується тому, що на засідання вчасно не з»являються свідки. Наприклад, досі не можуть допитати Сергія Чередніченка, який пояснює свою відсутність зайнятістю у виборчому процесі. А тим часом потерпілий, як і раніше, скаржиться на своє здоров»я, яке постійно дається взнаки після побиття.

ЯРОСЛАВ ЖУРАВЕЛЬ, потерпілий
" На днях якраз пішов видаляти собі зуб і попав у лікарню, тому він ріс на місці перелому. Тому поклали в лікарню, щоб видалити цей зуб. Тепер така маленька проблема перетворюється у велику, тому що щелепа вже зламана і це на все життя."

Розглядом справи потерпілий, як і його захисники, незадоволений.

ЯРОСЛАВ ЖУРАВЕЛЬ, потерпілий
" Всім уже видно, що справа затягують, вже цілий рік проходить ця справа, Чередніченко п»ятий раз вже не являється, демонструючи тим, що він плював на цей закон.З приводу свідків вони дають різні часто свідчення, то вони були, то вони не були, то була бійка, то бійки не було.Спочатку сам Пазенко говорив, що удар наносився, сьогодні вже адвокат говорить, що Пазенко не міг, тому що в нього була травма.Тобто покази заміняються в процесі і свідки не являються, що тут можна сказати."

На наступному засіданні суду 16 квітня суд планує допитати головного свідка цієї історії Сергія Чередніченка. Нагадаємо, 18 травня 2018 року Ярославу Журавлю, зламали щелепу в полтавському офісі Соціалістичної партії, після чого він потрапив до лікарні.