Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві боролися із «настінною рекламою» наркотиків
808

У Полтаві боролися із «настінною рекламою» наркотиків

Україною проктилася масштабна акція зі знищення настінної реклами наркотиків, яка проводилася одночасно майже в усіх містах України. Це -говорять організатори, спосіб публічно заявити - «Україна за здоровий спосіб життя та здорову націю». У Полтаві це ще й продовження суспільного проекту «Життя без наркотиків», започаткованого у лютому 2017 року, за ініціативи управління протидії наркозлочинності поліції Полтавщини.

Алла Лук’янчикова, голова ГО «Регіональний центр контролюта сприяння діяльності правоохоронних органів»
" За цей період часу ми познайомились...
... за здоровий спосіб життя "

«Радіти без алкоголю, мріяти без наркотиків та спілкуватися без Інтернету».
Звернення саме з таким змістом залишали учасники акції на фасадах будинків міста поверх зафарбованої «настінної реклами» наркотиків.
Озброївшись балончиками с фарбою, пензлями та листівками мобільні поліції та представників громадськості вирушили за адресами розташування «настінної реклами».

Оксана Заплавна, опероуповноважена Управління протидії наркозлочинності поліції Полтавщини
" Наша мета - замалювати, знищити надписи...
... управління протидії наркозлочинності "

Цей проект реалізується паралельно з безпосередньою роботою поліції, що полягає у розкритті наркозлочинів- додають правоохоронці. Але якщо результати оперативно-слідчої роботи можливо оприлюднити лише згодом (за умови виконання всіх процесуальних заходів), то результати цієї роботи видно вже зараз. За даними поліції, минулого року на гарячу лінію поліції надійшло понад 30 інформацій від громадян з аналогічними графіті . Із початку 2019-го зареєстровано 10 таких повідомлень.