Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтавській гімназії №31 з`явилася нова спортивна зала та басейн
981

У Полтавській гімназії №31 з`явилася нова спортивна зала та басейн

Останнім часом значно зміцнилася матеріально-технічна база освітніх закладів обласного центру. Тільки нинішнього року з міського бюджету на ці цілі виділено майже мільярд гривень. Так, у Полтавській гімназії №31 з»явилася нова спортивна зала, басейн, відремонтовано туалетну кімнату і продовжується заміна вікон на металопластикові,-розповідає директор.

НАТАЛІЯ ПОЛОЖИШНИК, директор Полтавської гімназії №31
"Ми живемо майбутнім, ми мріємо, що наступні первачки отримають - і є запевнення від міської влади- що буде так воно, отримають не гіршу матеріальну базу для навчання. Ми вчимося користуватися всіми тими магнітними мультимедійними дошками.І коли я говорю «ми», то я говорю про всіх учасників навчально-виховного процесу.Це і учні, це і вчителі, і це навіть батьки.Тому що ми всі є єдиним середовищем."

Свого часу в цій школі навчався і нинішній депутат міської ради Олександр Глазов.Каже, що за останні роки заклад змінився до невпізнанності.

ОЛЕКСАНДР ГЛАЗОВ, заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
"Завжди, коли потрапляєш в свій рідний навчальний заклад,звісно згадуєш дуже велику кількість досягнень, які ти тут розпочинав.Я тут займався і спортивно-бальними танцями, і в футбол грав, і в басейн ходив.В свій час він закрився. І приємно, коли став депутатом,то займався тим, що контролював ремонт басейну, коли ми виконали ремонт і спільно з фракцією займались тим, щоб відремонтувати спортзали і допомагав всіляко, щоб вирішити проблеми , які стосувалися і своєї школи, і інших шкіл."

Директор гімназії згадує, як уже багато років поспіль цікавиться діяльністю закладу депутат міської ради Андрій Матковський. Ще коли був міським головою, то обіцяв, що замінить вікна в спортивній залі і, власне, з цього почнуться тут ремонтні роботи. І слова свого дотримав, уже будучи депутатом міськради, ініціював виділення коштів, необхідних для зміцнення тут матеріально-технічної бази. Нині, завітавши з робочим візитом, народний обранець залишився задоволений результатом.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
" Нова українська школа, дійсно, по іншому виховує наших дітей.І тому я хочу в черговий раз запевнити, що, зрозуміло, грошей багато не буває.Але все необхідне сьогодні в наших освітян і в наших дітей єсть. Школи забезпечені і зараз даже йде навчальний процес, але виділені кошти за ці три місяці зроблено там поточний ремонт туалетних кімнат.01:04+01:17 Наступним кроком має бути вже утеплення наших фасадів, збереження тепла іт.д.І для спорта- спортивна та ж зала, і наші майданчики і все інше."

Крім того, в школах передбачається в рамках безпеки дітей встановити камери відеоспостереження.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
" Дуже добре, що є спонсори і меценати , які сьогодні нам подарували більше, ніж 20 комплектів сучасних камер відоспостереження, але я думаю, цю роботу ми маємо продовжити, ми маємо в кожній школі встановити ці камери для того, щоб даже батьки мали можливість через інтернет, через сайт школи подивиться - зайшла до школи дитина, що вона робить, як вона покушала, чим в перерву займається. Тому дуже добре, що дійсно нова українська школа шагає по школам нашого міста."

Всього на покращення матеріально- технічної бази Полтавської гімназії №31 протягом двох останніх років виділено з міського бюджету майже два з половиною мільйона гривень.
Флаги блока:
На монтаж -- 0Смонтирован -- 0
Носители: