Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Бал для «дітей сонця».
567

Бал для «дітей сонця».

21 березня у всьому світі одягають різнокольорові шкарпетки з неоднаковими візерунками, щоб проявити солідарність із сонячними людьми. Аби розвіяти всі міфи про людей із Синдромом Дауна і довести - вони частина суспільства і мають право жити на рівні з іншими - у Полтаві організовали бал для «дітей сонця». У ньому взяли участь 38 полтавських сімей в яких є діти з синдромом Дауна. Організатори наголошують- проведення такого балу це спосіб звернути увагу суспільства на таланти і вміння «сонячних дітей».

Володимир Раковецький організатор заходу, директор благодійного фонду «Карітас Полтава»
«По статистиці це є перший бал і ми хочемо,щоби це було початком чогось нового. Щоби все таки продовжилась та традиція і та підтримка і для привернення увагу в соціум тих дітей.

«Сама більша мета привернення уваги суспільства,до того,що в нас є багато сімей та дітей саме з Синдромом Дауна. Такі діти в праві бути як всі інші,в праві бути рівними з усіма.

На заході дітки танцювали,читали реп та презентовували свої картини. 17-річний Дмитро Косенко-студент Миргородського художньо-промислового коледжу мріє у майбутньому стати художником. Також хлопець має багато нагород і являється призером міжнародних олімпіад із плавання.Юнак має гарне почуття гумору та називає себе Дмитром Петровичем-поділилася його мама Наталя Косенко.

Наталя Косенко мама сонячної дитини
«Призер міжнародних олімпіад з плавання …»

«В дитячих санаторіях виборов перші місця по шашкам,третій рік поспіль фотографія Дмитрика висить на дошкі пошани»

До виконання Віденського Вальсу міг долучитися кожен,хто прийшов. Підтримав захід і Депутат міської ради Олександр Глазов. Він зауважив, усі діти заслуговують на те, аби бути щасливими і жодні життєві обставини не мають бути перепоною.

Олександр Глазов, заступник голови фракції "БПП "Солідарність" у Полтавській міській раді
«Такий бал важливий для того,щоб соціалізувати таких дітей у нашому суспільстві. І звісно прекрасно,коли батьки і діти можуть відчути себе на такому святі,адже кожному з нас важливо відчуте себе щасливим,приймати участь в балу. Вони тут сьогодні відпочивають,показують на що вони спроможні і це надзвичайно важливо для кожного з нас. Тому ми всіляко повинні підтримувати,що і робимо сьогодні. І будемо продовжувати дані ініціативи і допомагати в інших ідеях та пропозиціях.»

Люди із синдромом Дауна-особливі,сонячні та дуже відкриті. Тому належить відкинути міфи і стереотипи і сприймати їх такими,які вони є.