Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Знову горіли машини. 22 березня о четвертій ранку пожежу гасили на вулиці Ляхова
724

Знову горіли машини. 22 березня о четвертій ранку пожежу гасили на вулиці Ляхова

22 березня до поліції Полтави надійшло повідомлення, що близько четвертої години ранку на вулиці Ляхова сталося загорання двох автомобілів. Вогнеборці, які одразу прибули на місце події, ліквідували пожежу через 12 хвилин. Але майно врятувати не вдалося.

РОМАН ГРІШИН, заступник керівника прес-служби ГУ Нацполіції в Полтавській області
" При виїзді на місце події поліція встановила, що вогнем пошкоджено автомобіль Фольксваген Пасат майже повністю, а також частково пошкоджено автомобіль Форд Фокус.По даному факту поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.194 КК України - це умисне пошкодження майна шляхом підпалу і в рамках кримінального провадження поліція встановлює всі обставини події, а також встановлює осіб, які причетні до даного злочину."

Один із постраждалих автомобілів належить головному редактору газети «Останній бастіон» Геннадію Сікалову. Пан Геннадій надав нам відео, яке зафіксувала камера спостереження. На його думку, це своєрідна помста за його журналістську діяльність.

ГЕННАДІЙ СІКАЛОВ, гол. редактор газети "Останній бастіон"
" Видно те, що особи прийшли , підпалили і втекли. Ми бачили двоє на відеокамерах, які взяли підпалили."

Пересічні полтавці, які дізналися про трагічну подію на світанку, висловлюють обурення вчинком невідомих зловмисників.

МАРИНА, полтавка
" Треба встановлювати якісь заходи безпеки, камери щоб працювали, сучасні будівлі, я думаю, можуть собі дозволити - такого не повинно бути в цивілізованому суспільстві.Що підпалюють, на що це робиться.Я негативно дуже ставлюся, мені школа власників автомобілів, це дуже неприємно."

ПЕТРО, полтавець
"Я вважаю, що це дуже неправильно, тому що людина, яка заробила на цю машину і ніяка друга людина не має права підпалювати чужу машину.Тому що це несправедливо до другої людини.Навіщо палити чужу машину, якщо ти навіть не знаєш, що це за людина.За це, я вважаю, треба покарати."

Нагадаємо, з початку нинішнього року уже 10 машин постраждали від підпалу зловмисників і нині триває слідство. Паліям, в разі доведення провини, загрожує позбавлення волі від трьох до десяти років.