Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
З робочим візитом відвідав Полтавщину Міністр інфраструктури України Володимир Омелян
387

З робочим візитом відвідав Полтавщину Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

З робочим візитом відвідав Полтавщину Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Очільник Міністерства провів зустрічі з громадами Лохвицького та Решетилівського районів, також проінспектвав стан автошляхів державного та місцевого значення та відвідав ключові інфраструктурні об’єкти. На зустрічах з мешканцями районів Міністр інфраструктури зауважив , що вперше за історію України транспорт та інфраструктура - в центрі уваги Президента, Уряду та Міністерства. В нелегкий час для України завдяки Президента України Петра Порошенка створено Дорожній фонд , де закумулювали вражаючий ресурс для країни- цьогоріч 50 мільярдів гривень.

Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України " Завдяки ініціативи Президента був створений дорожній фонд -це величезний крок для країни вперед, бо до Порошенка всі дороги ремонтувалися обіцянками.Ми акумулювали гігантський ресурс для України, для будівництва доріг. В цьому році це 55 мільйонів гривень, в наступному - це 75 мільйонів.Ми відбудуємо всю дорожню магістраль між обласними центрами і забезпечимо якісний проїзд дорогами, для цього на місцеві дороги виділяється 35 відсотків щорічно від дорожнього фонду. "


Всі реформи, підтримані Президентом України, справді працюють ефективно.Підтвердженням цього в Полтавській області є те,що саме ця область є масштабним майданчиком відбудови доріг. Лише за 2016-2018 роки збудовано майже 200 кілометрів автошляхів у Полтавській області , тоді як у 2008−2013 роках лише 50 кілометрів. Петро Порошенко тиждень тому , приїжджаючи до Полтави з робочим візитом , повідомив: збирається і надалі робити все можливе для щасливого майбутнього країни.


Петро Порошенко, Президент України " Ми з Вами створили потужний фундамент , фундамент української держави і п’ять років постійно намагалися випробувати цей фундамент на міцність." В нас сьогодні є всі підстави говорити про те, що ми маємо великий шанс для України стати великою державою , великою державою вільних, щасливих і заможних людей.Для цього ми пропонуємо абсолютно чіткий стандарт: що має бути в селах, об’єднаних громадах, в містах, районах, областях , щоб всі наші громадяни були абсолютно рівні можливості для розвитку. "


Нині всюди вже перейшли від ямкового ремонту до середнього поточного та капітального ремонту. Тепер справа якості доріг,-говорить Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.


Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України "Є конкуренція і ринок зростає, чим кращу кість вони дають, тим більше шансів виграти на тендері і отримати нові замовлення, а значить і нові кошти. В найближчому місяці Укравтодор оголосить: ми вважаємо, що в Україні може бути використаний чеський досвід . "

Завдяки підтримці Дорожнього фонду з боку Президента України Петра Порошенка нині розпочали великий проект із будівництва бетонної дороги. На Полтавщині будується перша в державі бетонна дорога «Дніпро-Царичанка-Решетилівка», -гооворить Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.Додає: ця технологія застосовуватиметься і на інших важливих автошляхах.

Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України " Ми плануємо перехід до бетонних доріг . Окрім цієї дороги , в цьому році ми починаємо спорудження бетонної дороги Миколаїв Кропивницький, ми будуємо об’їзну Житомирську , будемо переходити до будівництва окремих гірських доріг і відповідно з мірою накопичення досвіду і техніки. "

На кінець візиту Володимир Омелян разом з представниками обласної влади побував у Міжнародному аеропорті « Полтава», з якого туристи наступного тижня відправляться на відпочинок до Єгипту.Він зауважив : аеропорт Полтави має хороші перспективи розвитку.