Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Віце-прем`єр Міністр України Павло Розенко підбив підсумки соціального проекту "Рука допомоги".
297

Віце-прем`єр Міністр України Павло Розенко підбив підсумки соціального проекту "Рука допомоги".

Обласний центр зайнятості відвідав Віце-прем*єр-міністр України Павло Розенко. Там він зустрівся з учасниками соціального проекту «Рука допомоги». Реалізовувався він на Полтавщині з 2015 по 18 роки, за підтримки Світового банку.

Павло Розенко- Віце-прем*єр-міністр України
«Це запроваджувалось як експеримент, але я вважаю, що експеримент цей досить вдалий і тому нам дуже важливо в цілому змінювати психологію людей але з іншого боку показувати перспективи»

Проект мав на меті залучити до роботи працездатних непрацюючих членів малозабезпечених сімей, вивести їх із стану бідності через надання допомоги в працевлаштуванні чи навіть започаткуванні власної справи.

Павло Розенко- Віце-прем*єр-міністр України
«Малозабезпечені отримують соціальну допомогу, що в них є можливості, є бажання стимулувати такі можливості все таки до само зайнятості для того, щоб прцюючи, можна здобути набагато більше і для своєї родини і для своєї перспективи, ніж просто отримуючи від держави соціальну допомогу»

Протягом реалізації проекту, виявилось майже 2000 бажаючих взяти в ньому участь, зокрема з них понад 400 внутрішньо переміщених осіб. Бажаючих відкрити власну справу виявилось близько 200 людей.

Катерина Клавдієва-директор Полтавського обласного центру зайнятості
«За сприянням служби зайнятості працевлаштовано 633 учасника пілотного проекту, до участі і громадських роботах залучено 496 осіб, на засідання комісії створеній за ОДА по 47 учасникам пілотного проекту, це 22 особи з числа ВПО і 25 членів малозабезпечених сімей прийнято рішення про надання фінансової допомоги для організації підприємницької діяльності та проведено закупку необхідного обладнання на сумму 3 мільйони гривень»

Крім того в рамках проекту з 2018 року передбачене надання фінансової підтримки діючим суб*єктам господарювання, які створюють робочі місця для учасників пілотного проекту.