Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Літні майданчики закладів відпочинку центральної частини міста зазнають істотних змін.
396

Літні майданчики закладів відпочинку центральної частини міста зазнають істотних змін.

У стінах міськради вирішували важливе для Полтави питання-встановлення літніх майданчиків на центральній вулиці Соборності. Від їх дислокації, розміру та зовнішнього вигляду залежить не тільки привабливість міста, але і зручність пересування. Тому влада має на меті кардинально змінити вигляд цієї вулиці.

Тетяна Юрченко- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

«Ми хочемо, щоб наше місто виглядало сучасно, щоб воно було привабливим» «Також хочеться, щоб наше місто, особливо і центральна частина були туристчно привабливими»

Планується зменшити розмір майданчиків, а саме зробити їх не більше за довжину фасаду самого приміщення. Допускається встановлення подіумів для вирівнювання поверхні, але при умови, що це не буде псувати загальну естетику вулиці та буде зручно пересуватися маломобільним групам населення. Торкнуться зміни і зовнішнього оформлення, зокрема розміщення реклами, встановлення парасоль та зелених насаджень тощо.

Микола Шевельов, начальник управління з питань містобудування та архітектури

«Протяжність майданчику ми рекомендуємо встановлювати згідно з довжиною фасаду приміщення, яке розташовується в будівлі і навпроти нього влдласне і розташовувати майданчик»«Можливо застосовувати до 40 сантиметрів огородження майданчику, з метою влаштування певного затишку»

Та сама ж реконструкція вулиці Соборності розпочнеться наступного року, зауважив депутат міськради Андрій Матковський. Цьогоріч влада пріоритетом обрала відремонтувати тротуари, на це з бюджету було залучено 50 мільйонів гривень

Андрій Матковський-голова фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді

«Коли роз приділяли бюджет, розуміли що треба визначити пріоритети» «В цьому році ні будівельні організації, ні ми фінансово не були готові і тому ми визначили пріоритет відремонтувати тротуари, які прилягають до нашої вулиці, замість центральної вулиці, на центральні тротуари нашого міста»

Остаточної дати початку проведення реконструкції поки що невідомо, планується з початку літа наступного року.