Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
У Полтаві випускникам Луганського національного університету вручили дипломи магістрів
813

У Полтаві випускникам Луганського національного університету вручили дипломи магістрів

Щасливі, бо тепер магістри. У Полтаві випускникам Луганського національного університету імені Тараса Шевченка вручили дипломи магістрів та привітали святковим концертом. У багатьох студентів був нелегкий шлях: рік навчалися в Луганську, рік дистанційно і чотири роки у Полтаві. Через події на Сході України вимушеними переселенцями став і викладацький склад , і студентство двох факультетів.

Анастасія Козирєва, випускниця Інституту культури і мистецтв ЛНУ ім. Шевченка " ... там все оборудование осталось. В основном все остались там и было тяжело как бы заново поступали в институтСейчас ты понимаешь что поступал в Луганск и сейчас думаю, если бы не война мы бы не оказались в Полтаве. "

Проте всупереч всіх подій і перепетій, про студентство залишились тільки гарні згадки,-говорить випускниця Іституту культури і мистецтв ЛНУ імені Шевченка Діана Суботіна .

Діана Суботіна, випускниця Інституту культури і мистецтв ЛНУ ім. Шевченка "Наші концерти , які ми самі організовували для наших викладачів, для студентів нашого університету, це були найкращі часи навчання у вузі. "

Особливим, за збігом оставин, студентам - особливі слова вітання від керівництва Вишу.
"Вы сохранили наш институт приезжая со всех уголков Украины , куда Вас не занесла жизнь из -за событий в Луганске.  Это наше красивое здание института, но оно лиш красивое здание и потому что Вас там нет оно представляет собой не очень большую ценность, потому что самая большая ценность это Вы -наши студенты. "

Радіє диплому магістра і головний редактор телеканалів ІРТ та Місто+, телеведуча Ольга Юровська. Говорить - це чергова важлива сходинка у її професійному зростанні. Адже сфера телеіндрустрії вимагає постійного самовдосконалення.

Ольга Юровська, випускниця Інституту культури і мистецтв ЛНУ ім. Шевченка" Півтора роки навчання минули як один день, а пари , семінари, дискусії з викладачами,звичайно, все це піде на користь моєму професійному зростанню і професійній кар’єрі телевізійника, тому що це друга вища освіта, тепер уже телевізійна професійна."


Катерина Палій,заступник директора Інституту культури і мистецтв ЛНУ ім. Шевченка говорить - прощатися важко, адже за час навчання всі разом встигли стати однією родиною.
" Природно, що студентам було дуже важко: як це так залишити свої домівки , позбавитися, не знаючи чи взагалі можливо туди повернутися чи ні. Тут зіграла і молодість , коли людина молода , то і психіка легше адаптується. "

"На телебаченні та у галереях, у школах та університетах, будемо тримати зв'язок у соцмережах ."

Дипломи у руках, посмішки на обличчях, злітає у повітря магістерська атрибутика. Та це лише цього дня . Далі ж пошуки себе та реалізація обраній та здобутій професії .