Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Два жахливих випадки на воді .
455

Два жахливих випадки на воді .

24 березня Кременчуці в акваторії річки Дніпро поблизу Крюківського мосту перекинувся моторний човен. Він плив через річку з острова "Шаламай". На борту знаходилось 5 осіб.

Віталій Шкаревський, заступник керівника прес-служби ГУ ДСНС у Полтавській області "До берега змогла дістатися тільки одна дівчина, яка повідомила про цю надзвичайну подію. Рятувальники виїхали на пошуки, знайшли тільки човен , ускладнена робота була тим, що було темно. "

О 23:00 виявили затоплений човен на відстані близько 50 метрів від берега. Людей при цьому не знайшли. Нині рятувально-пошукові роботи тривають. Віталій Шкаревський додав: пошуки ускладнюється тим,що сильна течія і дуже замулиста річка.

Подібна ситуація сталася днями і в Кобеляцькому районі . Двоє чоловіків , які рибалили там 22 березня заблукали . За три доби вдалося знайти лише човен.

Віталій Шкаревський, заступник керівника прес-служби ГУ ДСНС у Полтавській області "Було втрачено зв'язок з двома рибаками і невідомо їх місцезнаходження , коли рятувальники прибули на місце для пошуку вже близько дев’ятої ранку було знайдено перевернутий човен і їх особисті речі. "


У ДСНС попереджують - дотримуйтеся правил безпеки на воді. А це всього -навсього не рибалити у вечірній час, знати добре територію на якій знаходитесь і мати при собі телефон .