Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Перший обласний форум «Молодіжна медіа платформа Полтавщини» відбувся у Полтаві
648

Перший обласний форум «Молодіжна медіа платформа Полтавщини» відбувся у Полтаві

Майстер-класи з фотографії, воркшоп «Самооборона для журналіста» , знайомство з жестовою мовою, спілкування з поліцейськими, - все це приготували для юних журналістів. У Полтаві відбувся перший обласний форум «Молодіжна медіа платформа Полтавщини» . Проводять його в рамках десятирічного ювілею зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. У форумі взяли участь 82 вихованці гуртків журналістики закладів позашкільної та загальної середньої освіти Полтавщини. Підбирали спікерів для форуму довго, бо вагалися, що саме потрібно для журналістів.

Ірина Синягівська, керівник гуртка «Юний журналіст» ОЦЕВУМ " Самооборона стосується безпосередньо кожної людини і як вести себе в різних ситуаціях і для журналіста. Ми півроку готувалися, ми проводили дуже багато зборів, ми прописували списки , хто нам потрібен, тому що день один , а спікерів багато."

Форум « Молодіжна медіа платформа Полтавщини» дозволить розширити пізнавальні межі учасників , через знайомство з фахівцями та людьми , чиї професії дотичні до сфери медіа, -говорить головний спеціаліст Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Марина Засенко.

Марина Засенко, головний спеціаліст Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.Перш за все, ми прислуховуємося до ініціатив саме молоді. Те, що пропонують вони , ті заходи , що проходять в сфері молодіжної політики повністю підтримувалися нашою молоддю, щоб на всіх заходах були присутні юні журналісти.

Ці дівчата у гурток «Юний журналіст» ходять більше двох років . Тут говорять, щоб опанувати нові знання , стати не тільки пасивними слухачами , а й взяти участь у тренінгах та майстер-класах,поглибити базовий профейний запас .

Марина Калюжна, відвідує гурток «Юний журналіст» "Я чекаю , щось дізнатися такого нового і прожити якісь такі емоційні враженняЦе професія в якій ти можеш реалізувати всі свої мрії і дізнатися багато нового, про що мріяв навіть з дитинства."

Катерина Левченко, відвідує гурток «Юний журналіст» "Журналіст -це чесна, справедлива людина, яка має власну позицію і знає , як правильно подати інформацію , вміє розмовляти з людьми , а також любить свою справу. "

Журналістика -це більше ніж професія , це образ життя. Гарний журналіст повинен бути психологом , гарним співрозмовником та найголовніше критиком, кожну інформацію ставити під сумнів та перевіряти, - ділиться знаннями голова Полтавської обласної організації «Національна спілка журналістів України» Євген Лопушинський. Згадує: у свої 17 років спробував себе на радіо, у 20 на телебаченні. Виходило все не відразу,-додає- головне ніколи не опускати руки.

Євген Лопушинський, голова Полтавської обласної організації «Національна спілка журналістів України» " Журналістика -це не про красиво писати, це про вміння критично мислити , це про вміння аналізувати , вміння відрізняти факти від шейків.  Я дуже бажаю , щоб ці молоді дівчата і хлопці навчилися це робити."


Такі форуми планують проводити надалі і вже окрім теорії додавати і практику,-розповідають організатори.