Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
З аеропорту «Полтава» «Боїнг 737-700» з пасажирами на борту здійснив рейс до Єгипту
1049

З аеропорту «Полтава» «Боїнг 737-700» з пасажирами на борту здійснив рейс до Єгипту

Так з аеропорту «Полтава» «Боїнг 737-700» зі 149-ти пасажирами на борту відлетів до Єгипту . Це чартерний прямий рейс «Полтава -Шарм-ель-Шейх». У головному залі аеропорту за три години до вильоту розпочалась реєстрація пасажирів.

" Я очень боюсь и мне стремно , просто первый раз лечу.
Конечно очень рады , что не нужно далеко добираться до Киева, до Харькова, очень удобно, надеюсь будет и в дальние страны.
 Перший раз летимо,сподіваємося на гарні враження , думаємо ,що все буде благополучно і добре. "

" Вже летіли, звідси вперше, кльово. Зручно дуже .  Гарно, без черги реєстрація. "

Після реєстрації за правилами - контроль з авіаційної безпеки .

Єлизавета Гусаренко, інспектор служби авітаційної безпеки " Тут перевіряють, щоб люди не приносили заборонені предмети , які небезпечні для перевезення на літаку. "

Туристи, які цього дня відлетіли на відпочинок , повернуться вже наступного вівторка і також до нашого аеропорту», - зазначив директор аеропорту Володимир Окара.

Володимир Окара, директор ПОКП «Аеропорт-Полтава»
" Якщо наші пасажири полюблять аеропорт «Полтава» , ми будемо робити чотири рейси на тиждень.Аеропорт працює по домовленістю з туроператором Джоин ап, вони виконують свою туристичну програму вони відлітають з Полтави до Шарм-ель-Шейху і потім їх повертають . Сьогодні рейс заповнений на 100 відсотків."

Наступний виліт до Шарм-ель-Шейху другого квітня . Такі рейси будуть регулярними. Літаки відправлятимуться щовівторка о 16.00. З червня вильоти здійснюватимуться щочетверга та щонеділі- запевняє туроператор.

Вікторія Назаренко, керівник Харківського підрозділу “Join Up!” На второе число на вылет у нас осталось 30 кресел , мы не ощущаем никаких проблем с загрузкой.  На данный момент минимальная стоимость у нас была в районе 250 долларов за человека. "

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий зазначає: для вдосконалення роботи аеропорту потрібні кошти на пожежну машину і на дообладнання для персоналу, а також - ремонт злітно-посадкової смуги. Це будуть робити за рахунок державного бюджету ,орієнтовно 300 мільйонів гривень.

Роман Товстий, виконуючий обов’язки голови Полтавської ОДА"На данному етапі ми витратили близько 68 мільйонів , для того, щоб рейси змогли відбуватися і в зимовий період , для придбання спеціалізованої техніки , пожежогасіння нам потрібно близько 60 мільйонів ще. "

З відновленого аеропорту також планують здійснювати регулярні рейси до Туреччини. Перший має відлетіти 2 травня до Анталії, туроператори вже почали продаж квитків.