Програма «Життя міста»

У розділі: 20113 відео | АрхівRSS
Полтавці стомилися від політичної реклами.
353

Полтавці стомилися від політичної реклами.

Білборди з багатообіцяючими слоганами, реклама на телебаченні та в Інтернеті - політична реклама нині всюди. Полтавці скаржаться, говорять, - стомилися вже від агітації.

" Набридла вже,В мене діти, онуки і навіть на дитячих каналах там ота політична реклама, це не потрібно.-Роздратованість є звичайно. Знаю, що це нереальні обіцянки, а вони обіцяють.
 Обіцяють багато, хай роблять.

" Кожен нав’язує свою думку.  По телевізору, на біл-бордах, кругом."

"Дуже часто рекламують. Хотелось бы чтобы слова сбывались с делом.
 Набридла  Тому що брешуть всі. "

Будь-яка реклама впливає на стан людини і має свої наслідки . Політична реклама - та реклама , яка може спрацювати не на користь кандидата, а навпаки відштовхнути , -зазначає психолог Надія Тиха.

Надія Тиха, психолог " Потрібно контролювати інформацію, яку ми сприймаємо, потрібно її перевіряти для того, щоб розуміти чи це правдива інформація чи не правдива,маніпуляція . Потрібно фільтрувати, те що намагаються нам надати потрібно контролювати. "

Політична реклама та агітація перед виборами-це нормальний процес, -гооворить політолог Сергій Приходько. Зазначає: швидше за все, полтавцям вони набридли, тому що все сприймають через призму апатії. Додає: порівнюючи з минулими роками надлишку агітації не помітив .

Сергій Приходько, політолог " Самі політики розуміють, що дуже нав’язувати людям свою точку зору не можна, саме в нинішньому вигляді політична агітація, реклама, то вона не вплине на активність чи пасивність вибору виборців. "

Політолог Сергій Приходько говорить ,яка б реклама не була - головне , щоб кандидати під час агітації не давали обіцянок , які потім не виконають.