Програма «Життя міста»

У розділі: 20115 відео | АрхівRSS
На Полтавщині триває відбірковий етап обласного конкурсу «Студентська весна-2019»
376

На Полтавщині триває відбірковий етап обласного конкурсу «Студентська весна-2019»

«Студентська весна-2019» - обласний мистецький фестиваль-конкурс стартував на Полтавщині. Яскраві, весняні тематичні програми вже представили професійному журі юні аматори Хорольського та Миргородського районів. Нині відбірковий етап конкурсу триває у Полтаві. Зокрема, на кращий виступ з хореографії, вокалу, хорового мистецтва, театрального, оригінального жанру змагаються між собою студенти вишів. Так, Марина Негода та Ігор Субота не вперше беруть участь у конкурсі і завжди ретельно готують концертні номери. Найбільший успіх вони мають від вокального та танцювального мистецтва.

МАРИНА НЕГОДА, голова студентської ради вишу
" Для нас «Студентська весна» дуже символічно вона є весною, дійсно, така пора, коли все навколо розквітає, у студентів знаходиться дуже багато енергії, дуже багато драйву, азарту .І знаєте таке душевне піднесення воно приходить і на сцену і студенти видають себе на всі сто і атмосфера весни передається до глядацького залу.

ІГОР СУБОТА, студент
" Лично для меня - это очень интересно, так как я и танцую, и пытаюсь петь, и выступаю в театре.Для меня это собственно жизнь в актовом зале, стараюсь везде выступать, я живу этим, поэтому мне очень сильно нравится, я и выступаю."

«Студентська весна» вкотре доводить, що ректорати, профспілкові комітети навчальних закладів приділяють значну увагу розвитку і популяризації діяльності творчих колективів, з року в рік зростає їх виконавська майстерність, поліпшується матеріальна база,- розповідають організатори конкурсу. Виступи студентів на фестивалі стали яскравим прикладом виховання гармонійно розвиненої особистості.

ДМИТРО СОКОЛОВ, директор обласного центру народної творчості
" Багато прикладів, коли, наприклад, хлопчик закінчив економічний технікум і поступив в музичне училище, зараз навчається в Київській консерваторії Ангел Георгієв.І він вже соліст Національної опери України.І завдячуючи «Студентській весні», яка його замітила в той час, коли він на економіста навчався."

Відбірковий етап конкурсу триватиме півтора місяці, а потім відбудеться заключний концерт у Полтавському міському будинку культури. Цьогоріч в ньому переважатимуть виступи талановитих юнаків і дівчат, які навчаються в районних навчальних закладах. Всі учасники гала-концерту будуть відзначені дипломами лауреатів фестивалю,- зазначають організатори.