Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
В рамках проекту "Музичні вечори у Художньому" відбувся концерт популярної фортепіанної музики у виконанні Богдана Стегнія.
289

В рамках проекту "Музичні вечори у Художньому" відбувся концерт популярної фортепіанної музики у виконанні Богдана Стегнія.

У полтавському художньому музеї лунали мелодії усіх епох. Богдан Стегній представив широкий спектр музичних творів починаючи від Себастьяна Баха закінчуючи саундреком серіалу «Гра Престолів». Також музикант виконував музичні твори у своїй власній обробці та дивував слухачів імпровізацією. Згадав і пам’ятну дату-334-річницю від дня народження Баха. Аби вшанувати пам'ять засновника класичної музики- Богдан Стегній виконав його відомий твір « Токата де Мінор».

Богдан Стегній піаніст
«Сьогоднішній захід присвячений музиці в цілому,тому що і день народження Йогана-Себастьяна Баха,засновника нашої класичної музики і музики Барокко,також популяризація музики для громадян наших, тому що сьогодні будуть звучати твори різних епох.»

Відвідали концерт фортепіанної музики Богдана Стегнія його викладачі та однокурсники. Вони поділилися- музикант він дуже талановитий. У його практиці - й озвучування двадцяти німих кінострічок, де музикант через піаніно передає емоційний стан героїв.


Алла Трохименко однокурсниця Богдана Стегнія
«Ми товаришуємо вже більше двадцяти років,тому я сьогодні тут і рада була вітати Богдана з цим святом з цією подією в його житті. Я думаю,що це важлива сходинка в його творчій діяльності.»

«Це дуже творча і дуже обдарованна особистість і я думаю,що сьогодні слухачі зможуть це побачити на власні очі і надихнутися цією музикою.»

Всього на концерті було представлено тридцять творів. Глядачі наголосили-програма концерту побудована цікаво та грамотно, тому залишися у захваті.