Програма «Життя міста»

У розділі: 20112 відео | АрхівRSS
Про порушення виборчого законодавства.
371

Про порушення виборчого законодавства.

Пів дня виборів вже минуло. На 14.30 в області скоєно 51 порушення виборчого законодавства. Важких злочинів не зафіксовано, повідомив Юрій Сулаєв начальник відділу комунікацій ГУНП в Полтавській області. Також зазначив - поліція працює в посиленому режимі, на кожній дільниці - щонайменше по 2 поліцейських

Юрій Сулаєв- начальник відділу комунікацій ГУНП в Полтавській області
«Кожен з пунктів в переважній більшості охороняє 2 поліцейських, в окремих місцях допомагають поліцейський охорона виборчих комісій, працівники національної гвардії, а також працівники ДСНС»

Серед правопорушень зафіксовано спробу жінки проголосувати за паспортом чоловіка. Працівники дільниці ситуацію взяли під контроль. Крім того була спроба у полтавців проголосувати без документів. Цими справами вже займається поліція. Серед найгучніших порушень- передчасне відкриття скриньки у Полтавській в дільниці у міській лікарні№4.

Юрій Сулаєв- начальник відділу комунікацій ГУНП в Полтавській області
«Працівники поліції зафіксували цю подію, вона знайшла своє підтвердження, наразі ми проінформували окружну виборчу комісію, а також центральну виборчу комісію, чекаємо їх реакції щодо надання висновків щодо дії голови цієї виборчої комісії, після того ми будемо також вживати відповідних заходів, передбачених законом, до осіб, які допустили дане правопорушення»

Крім того, на одній із дільниць жінка після голосування порвала свій бюлетень, цей випадок також на контролі у правоохоронців. Загалом ситуація на Полтавщині біль-менш стабільна, наголосив Юрій Сулаєв, а поліція продовжує працювати в посиленому режимі