Програма «Життя міста»

У розділі: 20113 відео | АрхівRSS
Озеленили та прибрали селище Лісок
975

Озеленили та прибрали селище Лісок

Селище Лісок. Тут на початку заїзду села псує вид сміття та чагарники. Місцеві на чолі з депутатом свого округу, депутатом міської ради Володимиром Корчакою зібралися на толоку.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради " Це в’їзд до селища, це наше обличчя, тому ми вирішили саме тут прибрати нашу територію  Була в селищі відремонтована поточна та капітальні вулиці по маршруту руху громадського транспорту, що забезпечило безперебійне пасажироперевезення громадян селища.

До озелененням рідного селища, жителі приступили з ранку. До благородної справи долучилися як дорослі, так і діти.

Тетяна Мирошниченко, місцева жителька " Ми прибираємо кожен рік, допомога від депутата нашого Володимира Михайловича, і машин дав . Годин три , а той чотири в залежності від кількості сміття, сьогодні може на п’ять вистачить, бо дуже багато його. "

Іван Ситник,місцевий житель "Дбаємо про благоустрій нашого селища Лісок , бо ми тут живемо і треба підтримувати чистоту.Повбирали чагарники, сміття все збираємо "


Григорій Каращук, місцевий житель " Наводимо порядок, щоб Лісок був чистий. Все краса , дітки виходять,річка поряд .  Полинь повбирали , повивозили .

Крім прибирання та знесення порослі саджають дерева.Планують висадити п’ятдесят .
Борис Данченко, місцевий "Берізки саджаю,  Скільки висадили?Штук десять. -Приблизно. Штук десять. "

Головне,-кажуть учасники прибирання, підтримувати належний вигляд міста і не смітити. Голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міськраді Андрій Матковський говорить: ці люди не вперше роблять тут порядок. . Додає: тільки спільними зусиллями можна щось змінити на краще,адже наводити порядок кожен повинен почати з себе.

Андрій Матковський, голова фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міськраді " Депутати нашої команди в своєму окрузі організовують такі суботники , місячник чистоти і люди ми бачимо прибирають сміття, саджають дерева біля своїх вулиць, будинків. Техніку ми забезпечуємо, працюємо з комунальними підприємствами, тому що комунальні підприємства теж зацікавлені в цьому."

У селищі Лісок планується провести ще три суботника.