Програма «Життя міста»

У розділі: 20113 відео | АрхівRSS
Як відзначають День сміху - винуватці свята - гумористи?
1350

Як відзначають День сміху - винуватці свята - гумористи?

Перше квітня - Всесвітній день сміху. Його потрібно зустрічати з жартами та тільки гарними, щоб піднімали настрій. Як святкують цей день ті, кого безпосередньо стосується це свято?.

"Ну шо столиця юмора, встрічай районний центр!"

Полтавська команда «СМТ» починала з КВН , потім брала участь у різних фестивалях, «Розміши коміка» і навіть стали переможцями Одеської «Ліги Сміху». Хтось з них на сцені зі шкільних років , хтось пізніше та об’єднує їх одне - гумор,-говорять це для них життя.

Владислав Севрюков, команда «СМТ» " Як відчуваємо так і граємо, все показуємо те , що в нас в житті проходить, виносимо на сцену.Всі ми з якихось СМТ , нам не приходиться грати , а показувати самих себе. "

Владислав Стеблівський, команда «СМТ» " В основному фішка в тому ,що ми СМТ -селище міського типу і всі ми з якихось СМТ нам не приходиться грати, а показувати самих себе, це ще кайфовіше і крутіше. "


Олександр Фененко, команда «СМТ»"Моє життя - це величезний жарт , в мене завжди відбуваються якісь смішні ситуації , завжди незручні, але ми швидко від них відходимо. "

Двадцять чотири на сім вони присвячують гумору і навіть цей святковий для них день - не виняток ,-говорять жартують над всім, що бачать.

" Дуже актуальний Олег Віннік в нашій країні. Нещодавно на Олега Вінніка хотіли напасти бандити, щоб пограбувати, а потім придивилися вирішили зґвалтувати. "

Всі жарти в тредні- говорять,- наскільки він смішний запитують у близьких.

Олександр Фененко, команда «СМТ»" Як актуально ? Ми телефонуємо своїм батькам , дідусям , друзям розказуємо жарти і вони говорять смішно чи ні. Це наш такий лакмусовий папірець. "

Жартують не тільки на сцені , а й тут , саме в цьому приміщені створюються постановки та смішні історії,-додають тут атмосфера домашня.

" Товар приніс? Бабки де? Принесу.

Йти від них не хочеться. Наостанок від команди «СМТ»побажання всім полтавцям.

Більше смійтеся, більше слухайте гарних жартів. "

І справді сміх додає позитиву ,покращує настрій та оздоровлює всі системи організму,-гооворить психолог Кіра Седих.

Кіра Седих, психолог "Це якщо ми говоримо про такий щирий сміх, бо сміх теж буває різний , буває, наприклад саркастичний і виявляти зневагу. Якщо ми говоримо про такий щирий сміх він є для нас корисним. "

Тож, щиро посміхайтеся та жартуйте не тільки цього дня. Відчувайте себе щасливими та усміхненими щодня.