Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Комунальники Полтави щовівторка оглядають місто.
303

Комунальники Полтави щовівторка оглядають місто.

Комунальники Полтави традиційно оглянули місто. Заступник міського голови з питань ЖКГ говорить, - це роблять щовівторка протягом року. Знаходять проблемні місця. Відповідно до цього планують роботу комунальних служб.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ
 «З відповідними службами розглядаємо різні проблемні місця. На протязі тижня звертаються люди з різними проханнями і скаргами. Є відповідна реакція служб, які формують список місць, де треба об`їхати. І є такі традиційні місця, де кожного разу треба все рівно приїжджати і корегувати ту чи іншу роботу, яка зараз іде у місті.»00:33

Проїхали вулицею Європейська. Олексій Чепурко доручив комунальникам обрізати сухі дерева, накрити ями люками чи ливневими решітками. Виникли питання щодо розкопок працівниками «Полтававодоканалу».

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ
«Мені в четвер дадуть конкретну відповідь по всих розкопках які є. Коли вони будуть їх асфальтувати, приводити до порядку і відновлювати навіть і грунтове покриття, не тільки асфальтне. Ми в четвер поставимо цьому крапку і визначимо уже конкретні дедлайни, конкретні терміни.»

Також побували на Соборній площі. Тут оглянули як виконали роботи, які доручали Декоративним культурам під час минулих об`їздів. Крім цього, зараз триває двомісячник чистоти. Комунальні служби працюють в автоматичному режимі.