Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтавському Краєзнавчому музеї  презентували стрічку «Земля Гоголя»
477

У Полтавському Краєзнавчому музеї презентували стрічку «Земля Гоголя»

А тим часом у Полтаві фестиваль продовжили у Краєзнавчому музеї. Тут для відвідувачів та іноземців провели екскурсію та розповіли про маловідомі факти про Миколу Гоголя. Зокрема, показали речі, які належали письменнику.

Олександр Супруненко-директор Краєзнавчого музею
«В нашому музеї були презентовані дійсно цінні речі, реліквії Гоголів, які зберігаються у нас це камея сестер, які подарив Гоголь і це чорнильниця і звісно пам*ятний перстень, який залишився у спадок родичам від Миколи Васильовича»

Крім того, гостям презентували фільм «Земля Гоголя». Продюсер Наталія Іванченко, говорить, головна ідея стрічки-довести, що Гоголь-це український письменник , а не російський.

Наталія Іванченко-продюсер фільму «Земля Гоголя»
«Ми його презентували на Міжнародній конференції гоголезнавців, і тоді відомий російський професор»«Сказав, що ви у своєму фільмі показали, що Гоголь, це не Гоголь, а Гоголь»

Вражені від української літературної спадщини і іноземні гості. Представник Польщі Титус Чарториський говорить, приємно бачити наскільки українці цінують та зберігають свої традиції.

Титус Чарториський-радник сейму у м. Вроцлав, Польща
«Це можливість познати українську культуру, яка вирізняється великим багатством пережитих чсів, і мені здається, це дуже важливо, що Україна є так прив*язаня до своєї культури, бо сила кожного народу-це культура»

Також для відвідувачів працівники музею розіграли сцену із твору Миколи Гоголя.