Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У Полтаві встановили двофігурну архітектурну композицію у рамках нового туристичного проекту «Гоголь - Пушкін - Котляревський».
813

У Полтаві встановили двофігурну архітектурну композицію у рамках нового туристичного проекту «Гоголь - Пушкін - Котляревський».

На розі вулиць Гоголя та Пушкіна встановили двофігурну архітектурну композицію.Тут Олександр Пушкін тримає капелюха , а Микола Гоголь тримає філіжанку кави, на якій написано «Слава Україні!»Тепер кожен турист та полтавець зможе на вдачу потерти її.

"У вересні виповнюється 250 -річниця від дня народження Івана Котляревського.Сьогодні відзначаємо 210-річницю від дня народження Миколи Гоголя ."

Ці скульптури встановили у рамках нового туристичного проекту «Гоголь - Пушкін - Котляревський». Він доповнить екскурсійний маршрут гоголівськими місцями, який вже існує на Полтавщині: Миргород - Гоголево - Диканька - Великі Сорочинці. Турист зможе , ідучи з Іванової гори та побувавши на садибі Івана Котляревського потім попрямувати до щойно відкритої скульптури.

Валентина Вождаєнко, директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА " Туристичний маршрут по Івана Котляревському по Енеїді розроблений він презентуватиметься на 250 річницю від дня народження Котляревського. "

Працював над образами відомих постатей львівський скульптор Володимир Цісарик. Він спеціалізується на міській концептуальності. Висота композиції -2 метри.

Володимир Цісарик ,скульптор " Пушкін зображений таким легким , він як вітер, він як гість, він прийшов на цю землю , а Гоголь він міцно стоїть на своїх ногах -це дійсно є коріння , це є земля українська і він запрошує випити гостинно чашечку кави. "

Ідея постатей - Олени Шуліки .

Олена Шуліка, генеральна директорка Premier Hotel Palazzо "Мы здесь с Вами находимся на розе улиц Гоголя и Пушкина, где они встречаются, а на них смотрит красивый архив, красивый бывший театр и фактически это место несет в себе хорошей , здоровой энергетики, что не обратить внимание на то , что здесь останавливаються все и фотографируются. "


Геніальні творці Гоголь, Пушкін та Котляревський на презентації скульптур ожили.

"Зі мною мої друзі, великі літератори.
 Шановні мої земляки та гості нашого краю зараз ми з Олександром Сергійовичом на честь мого дня народження презентуємо самих себе. Отже, увага під Ваші оплески звичайно . "

На згадку про відкриття - спільне фото зі справжніми письменниками та їх скульптурами.