Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
В місті проводять демонтаж вивісок
758

В місті проводять демонтаж вивісок

Сьогодні зранку по вулиці Небесної Сотні 11/21 знімали вивіску винного маркету «Поляна» Такі роботи ведуться постійно комісією у складі представників управління житлово-комунального господарства, інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста, підприємств комунальної галузі, депутатів міської ради. Загалом, комісія визначила ще близько 130 -ти об’єктів, власники яких встановили їх незаконно. Демонтовані вони будуть найближчим часом. Тож, якщо порушили норми розміщення реклами, будьте готові понести покарання.

Антон Тонконог, начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста " На неодноразові приписи і з боку об’єктів господарювання було ігнорування приписів, вказівок для того, щоб його узаконити, тому встановлення законом порядок дане питання було винесене на рішення комісії про демонтаж."

За поданням комунального підприємства «Полтавасервіс» виконується припис про демонтаж самовільно встановлених рекламних конструкцій. За словами інспектора комунального підприємства «Полтавасервіс» відповідні інформаційні конструкції не мають жодного документального оформлення, саме тому спільно з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста вони продовжують розпочату вже роботу. Начальник відділу зовнішньої реклами КП «Полтавасервіс» Полтавської міської ради Віталій Солоний зазначає: демонтаж – це крайній захід.

Віталій Солоний, начальник відділу зовнішньої реклами КП «Полтавасервіс» Полтавської міської ради " Ми проводимо цю процедуру по рішенню комісії по тимчасовим спорудам , такі конструкції інформаційні відносяться до малих архітектурних форм тому комісія вирішила їх в даному випадку демонтувати."

Дана конструкція після демонтажу зберігатиметься на КАТП-1628. У випадку , якщо власник захоче її забрати, повинен буде відшкодувати кошти, які були витрачені на демонтаж з бюджету міста. У разі , я кщо ж захоче встановлювати, то лише законним шляхом, через КП «Полтавасервіс» оформити належним чином дозвіл, -зауважує Віталій Солоний. Додає: головна задача «Полтавасервісу» забезпечити, щоб всі конструкції , які знаходяться у місті були встановлені згідно закону.

Віталій Солоний, начальник відділу зовнішньої реклами КП «Полтавасервіс» Полтавської міської ради "Копія протоколу надається кожному власника цих конструкцій, додатково подається повідомлення і крім того вони отримують копію попередніх повідомлень для того, щоб вони змогли в подальшому навіть, коли демонтаж буде проведено вони все одно мають її оформити і далі працювати."


Вивіски демонтують в рамках Програми візуальної культури міського середовища, створеної при Комунальній організації "Інститут розвитку міста" - говорить депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він переконаний, місто має бути затишним, привабливим як для усіх його мешканців так і для туристів. Наголошує: великогабаритні рекламні конструкції псують зовнішній вигляд міського середовища. Аби привчити підприємців до культури розміщення тимчасових споруд, малих архітектурних форм, зовнішніх рекламних конструкцій профільна комісія продовжує проводити заходи, де інформують та консультують підприємців про усі стандарти


Олександр Глазов, заступник голови фракції "БПП "Солідарність" у Полтавській міській раді "Ці акції проводяться для того, щоб збільшити привабливість центральної частини нашого міста, для того, щоб збільшити кількість туристів, які будуть приїжджати до наших полтавців . 00.43-01.02 Ми розробили роз’яснювальну роботу, були проведені круглі столи, роз’яснення, роздавалися письмові пояснення, попередження і тільки в крайніх випадках , коли підприємці не розуміють тих попереджень, пояснень , настанов тільки тоді ми приходимо до демонтажу."

Слідкують за порядком у місті демонтуючи не тільки вивіски , а й тимчасові споруди та малі архітектурні форми. Депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков зауважує, що підприємці забезпечують робочими місцями, наповнюють бюджет Полтави, але, закликає він усіх суб'єктів господарювання, діяти слід в рамках закону, аби усе було чинно

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради " Звернутися до органів місцевого самоврядування і погодити з ними розміри, дизайн і право розміщувати , тому що всі об’єкти зовнішньої інфраструктури у місті Полтава повинні погоджувати з органами місцевого самоврядування."

Вже на понеділок попередньо запланований демонтаж самовільно встановленої тимчасової споруди по вулиці Новобазарній.