Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
У Полтаві стартував Всеукраїнський фінал конкурсу «Учитель року - 2019»
1255

У Полтаві стартував Всеукраїнський фінал конкурсу «Учитель року - 2019»

Уперше вчителі основ здоров`я беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року». У Полтаві відбуватиметься третій тур змагання у цій номінації. Фінал урочисто відрили у краєзнавчому музеї.

Наталія Корягіна, проректор Полтавського інституту післядипломної освіти
 «Всі випробування учителі будуть проходити на базі полтавської загальноосвітньої школи навчально-виховного комплексу №16 і у змаганнях буде майстер-клас, практична частина, проведення уроку. А також тестування із фаху.»

Голова журі конкурсу Станіслав Страшко говорить, - найвищі бали віддаватимуть вчителям з сучасними підходами до навчання. Чекають від конкурсантів новаторських ідей.

Станіслав Страшко, голова журі конкурсу
 «Діти у нас хворіють більше, на жаль, ніж дорослі. Тому критерії дуже прості - чи володіють наші фахівці тим матеріалом, який ми можемо дати нашим дітям, щоб вони займались профілактикою захворювань.»

До третього туру потрапили 25 вчителів основ здоров`я зі всієї України. На час проходження змагань вони проведуть у Полтаві 9 днів.

Людмила Потомахіна, учителька основ здоров`я Дніпропетровської області
«У даному конкурсі приймаю вперше участь, дуже щаслива від того, що є однією серед кращих у нас на Україні, серед вчителів ,які викладають предмет. Основи здоров`я дуже важливий. Адже, саме він готує підростаюче покоління до дорослого життя.»

Василь Дяків, учитель основ здоров`я Тернопільської області
«Наші діти центеліали, які народилися на початку 3-го тисячоліття і з рештою вони мають своє бачення, своє розуміння і вони живуть у своєму світі. Основи здоров`я допомагають нам, батькам, щоби діти зрозуміли важливість реального життя.»

Урочисте закриття, нагородження та оголошення «Учителя року-2019» у номінації основи здоров`я відбудеться 12 квітня.