Програма «Життя міста»

У розділі: 15206 відео | АрхівRSS
Масштабні зміни відбулися у дошкільному навчальному закладі № 6 «Чебурашка»
362

Масштабні зміни відбулися у дошкільному навчальному закладі № 6 «Чебурашка»

У дошкільному навчальному закладі № 6 «Чебурашка», що на вулиці Миру, 8, у Полтаві відбулися масштабні зміни: крім утеплення існуючого фасаду тривають роботи щодо прибудови додаткового приміщення. Заплановано, що там перебуватимуть три вікових групи дітей, а також буде зроблено спортивну залу,якої у садочку й досі не було. Наразі вже зведено «коробку» нової будівлі – це два поверхи та встановленіі вікна. Перший заступник міського голови Андрій Лямін поспілкувався з заступником завідувача садку та перевірив хід виконання робіт. Розповів: турбота про підростаюче покоління – це один з пріоритетних напрямків роботи міської влади . Саме на цю галузь спрямовується значна частина бюджету міста.

Андрій Лямін, перший заступник міського голови "На цей об’єкт кошторисна вартість складає близько двадцяти мільйонів гривень. На сьогоднішній день витрачено близько шести мільйонів. За ці кошти вдалося відремонтувати, утеплити фасад, також побудувати додаткові три групи та спортивну залу - це буде додатковий корпус."

Нині цей дошкільний заклад відвідують чотириста діток . Завдяки додаткового приміщення зможуть відвідувати ще сто п’ятдесят. Окрім утеплення самого дитячого садка та будівлі нового приміщення встановили майданчики для відпочинку.Заступник завідувача дошкільного навчального закладі № 6 «Чебурашка « зазначає: зміни кардинальні і встановлення нових майданчиків та спортивна зала для діток можливість завжди бути активними та здоровими. Організація змістовного дозвілля для маленьких полтавців -головна складова у їх вихованні. Томуу дитячі майданчики – це не лише місце, де малюки будутть гратися, т ам дітлахи будуть розвиватися , спілкуватися з іншими дітьми та відпочивати. Зазначає: завжди головною проблемою у мікрорайоні було нестача місць для діток у дитячому садочку , тому створення додаткових груп є необхідним. Додає: мами діток змінами задоволені та це ж ще не все , бо процес триває.

Вікторія Ратова, заступник завідувача дошкільного навчального закладу № 6 «Чебурашка» "Решили пристроить три группы и спортивный зал. Мы очень рады , сейчас вот старый корпсу закончили : утеплили , поставили новые пластиковые окна. Восемь павильйонов обновили, обновят дорожки, площадки. У нас в этом году как никогда очень тепло."

Перший заступник міського голови Андрій Лямін зауважує : всі роботи попередньо планують завершити до Дня міста. Та додає: умови, в яких зростають діти мають бути належними.Зауважує :головне завдання міської влади зробити усе, аби діти зростали щасливими та здоровимми.