Програма «Життя міста»

У розділі: 15261 відео | АрхівRSS
Винесли вирок 4-м керівникам поліції, які забезпечували порядок на Театральній Площі під час візиту Петра Порошенка
496

Винесли вирок 4-м керівникам поліції, які забезпечували порядок на Театральній Площі під час візиту Петра Порошенка

4-х керівників поліції, винних у сутичці з Нацкорпусом під час подій 16 березня покарано. Поліція провела внутрішнє розслідування і довела- вони, забезпечуючи порядок під час візиту Президента Петра Порошенка порушили службову дисципліну. Як вирок-сувора догана.

Юрій Сулаєв начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській обл
«Наявність даного дисциплінарного стягнення унеможливлює на період його накладення кар’єрного зростання, тобто отримання звань, просування по кар’єрній сходинці, а також унеможливлює отримання премій, згідно чинного законодавства»

Нагадаємо, сутичка сталася на Театральній площі під час візиту Президента України . Нацкорпус, під час промови глави держави проводив акцію «Свинарчуків за грати». В її рамках група молодих людей закидала правоохоронців мякими іграшками поросят та намагалася спровокувати конфлікт із поліцейськими. Активістів тоді затримали, у деяких були численні побої.

Юрій Сулаєв начальник відділу комунікації ГУ НП в Полтавській обл
«На наш погляд там не потрібно було застосування такого різкого впливу, який був застосований в цей момент»

В свою чергу очільник обласного осередку Нацкорпусу Анатолій Шиян, подякував правоохоронцям за-на його думку, справедливий вердикт.

Анатолій Шиян-голова Полтавської обласної організації ПП «Національний корпус»
«Витримали слово, надали відповідну інформацію для всієї громадськості, дякую, я думаю, що ми будемо надалі співпрацювати, а не конфліктувати, я теж так думаю»

Щодо поліцейських, які, власне, затримували активістів, їх карати не будуть. За словами Юрія Сулаєва, вони виконували вказівки своїх керівників, які і понесли покарання.