Програма «Життя міста»

У розділі: 15209 відео | АрхівRSS
У Полтаві почали виписувати електронні рецепти за програмою "Доступні ліки" .
300

У Полтаві почали виписувати електронні рецепти за програмою "Доступні ліки" .

В області перейшли на електронні рецепти за програмою «Доступні ліки». Отримали його можуть лише ті пацієнти, які уклали електронну декларацію з сімейним лікарем. Після того, як він випише рецепт, Вам прийде СМС з кодом. Послуга діє у 228 аптеках Полтавщини.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров`я ОДА
«Ви аптекарю повинні спочатку сказати номер рецепту, коли аптекар дивиться, які є ліки по діючій речовині, він пропонує вам ці ліки, якщо ви ці ліки вибираєте і це задовольняє, тоді ви говорите код, який прийшов, щоб отримати ці ліки.»

Якщо вас не задовольняє те, що пропонує фармацевт, свого коду йому не говоріть. Можете йти до іншої аптеки, - додає Віктор Лисак. Окрім цього, у Департаменті повідомляють, - з 6 по 13 квітня в області пройде тиждень громадського здоров`я.

Ніна Дурдикулиєва, в.о. головного лікаря Полтавського обласного Центру здоров’я
 «Вирішили провести соціологічне дослідження, щоб виявити розуміння від осіб, які приймають рішення, до медичних працівників. Як вони розуміють саме потіння «громадське здоров`я», як вони розуміють ті чинники, які впливають на стан громадського здоров`я, як вони бачать свою особисту участь. Наприклад, керівник ОТГ»

Всесвітній День здоров`я відзначають 7 квітня.